Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » A rendszeres és lelkiismeretes...

A rendszeres és lelkiismeretes válaszolók elvárják hogy adjunk nekik egy zöld kezet miután helyesen válaszolt meg egy kérdést?

Figyelt kérdés
Mennyire fontos ez? Érdekli őket az hogy mások hány százalékosnak látják a válaszolót?
2012. szept. 5. 18:05
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Hát nem tudom. Jó látni, ha 100% van ott, mert tényleg hasznos választ adtál, de én már annak is örülök, ha a kérdező egy köszönömöt ír. Mert sajnos az sem szokás :(


Inkább az idegesít, amikor hasznos választ adsz, tárgyilagosan, semmibe nem lehet belekötni, mégis lepontoznak... Csak úgy. Mintha azt hinnék, a piros letöltés gomb vagy nem tudom...

2012. szept. 5. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

engem nem izgat, ki hogyan értékel, ha belemegyek egy vitába, akkor biztos le fognak pontozni, ezt be kell kalkulálni...

egyébként nem helyeslem, ha véleménykülönbség miatt nyomnak piros kezet, én nem szoktam

a 100% hasznosság pedig gyakran csak egy ember véleménye, tehát nem mérvadó

2012. szept. 5. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

A köszönöm nálam alap. Ha a válasz nem is igaz teljes mértékben akkor is meg szoktam köszönni, már csak azért is mert azt a néhány percet az én kérdésemre szánta.

Köszi!

2012. szept. 5. 19:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!