Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit kezdjek magammal?

Mit kezdjek magammal?

Figyelt kérdés
19 éves vagyok,fiú...engem egész éltemben már az ovodától kezdve kiközösítettek,aikor általánosba és utánna középiskolába mentem,a helyzet évről évre romlott,mindig mindenki úgymond engem spécizett ki magának,az úgymond barátaim...nemhogy kiálltak volna melettem..inkább elfordultak...így az évek folyamán egy bennülős..félénk..senki lettem..most..19 éves fejjel..nem játok emberek közé..már az is csoda ha a szobámból kimozdulok..sokan kérdezték hogy miért...hát azért mert megutáltam őket..rühellem az embereket...ezáltal magamat is..most...lassan már felnött fejjel...érzem hogy változtatnom kéne...nem élhetem az életem egy szobába...csakhogy az akaraterők egyenlő a nullával..a kérdésem az lenne hogy..mit tegyek és hogy hogyan...
2012. szept. 12. 22:01
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha jó fej embereket akarsz megismerni gyere el túrázni! :)
2012. szept. 12. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Próbálj tenni valamit másokért, pl. vállalj önkéntes munkát!

Az önbecsülést ad.

2012. szept. 12. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Menj el főnöknek és basztasd a suttyó alkalmazottakat, nekem bevált :D
2012. szept. 13. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
szerezz egy csajt
2012. szept. 13. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!