Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » A vonaton ellopták a laptopoma...

A vonaton ellopták a laptopomat. Járt már így közületek valaki? Meglett a gép, van esély, hogy meglegyen?

Figyelt kérdés
Ma több cuccal utaztam Pestről...A laptoptáskát a fejem felé tettem a vonaton,a többi a lábamnál suvadt.Mikor a közel 300 km-es út végére érkeztem,felnézve nyoma nem volt...:'( Hatalmas kincs volt nekem,zsír új volt,a párom vette nekem a megspórolt kis pénzéből.Sok éve naplót vezetek és rendszeresen fotózok;a világon mindenem rajta volt.S a laptoptáskában többek közt szeretett ruháim,mindenféle kábelek,minden...És az adatok,te jó Isten.Igaz,mentegettem le dolgokat,de a legfrissebb képek,kirándulások,legújabb írásaim is mind oda.Nem tudok mit tenni,nagyon,nagyon el vagyok keseredve.Kérlek,írjatok valamit,hátha ne adj'Isten jártatok így,vagy meglett,vagy azóta sincs meg...Bocsánat ha zavaros nagyon kivagyok :'((
2012. szept. 14. 20:41
 1/4 anonim ***** válasza:

Nem akarlak elkeseríteni, de elfoglak. A laptopodat sosem fogod viszont látni.

Már utólag te is okosabb vagy, de ekkora hibát elkövetni, hogy a legértékesebb dolgot a laptopot teszed a fejed felé. Miért nem a laptopot tetted a lábad mellé?? Aranyszabály, hogy az értékes dolgainkat MINDIG MAGUNK MELLETT TARTJUK!

A hibádnak nagy ára volt.

2012. szept. 14. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én azért bízom még benne, hogy meg lesz, de valószínűtlen. :(
2012. szept. 14. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszaitokat.Én sem hiszek benne,de valahol még reménykedek...Ma voltam a rendőrségen,vannak sejtéseink,hol történhetett,illetve egy állítólag erre,,szakosodott"banda állhat a háttérben...Az állomások kameráiban reménykedünk,most várom a rendőröktől majd a visszajelzést,hátha...
2012. szept. 15. 16:35
 4/4 anonim válasza:
Én még 2009-ben hagytam fenn, de nem lett meg. Annyi táskát raktam fel (volt sok másik is), és pont azt az egyet hagytam ott, aztán hiába szóltam a mávnak, a kalauz megnézte (Keletiből indult is vissza 20p mulva Szolnok felé), már nem volt ott a táská sem a noti:(
2012. szept. 16. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!