Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Volt már valaki hasonló cipőben?

Volt már valaki hasonló cipőben?

Figyelt kérdés
Másfél éve végeztem az egyetemen és nem sikerült elhelyezkednem. A rokonság egyik tehetősebb tagja segtíhetne a kapcsolatai révén, de ehelyett inkább azt terjeszti hogy én nem vagyok képes önállo munkavégzésre... mindezt csak azért mert mi szegényebbek vagyunk és semmilyen haszna nem származna abból, ha segítene nekem elhelyezkedni. Pedig annak idején az ő fia is segítséggel tudott csak elhelyezkedni. Ráadásul mikor elszegényedett ez az ember, --akinek a rokonom fia köszönheti a karrierjét-- nem segítettek neki, sőt csak lenézik. Az egész rokonságot ellenem hangolja már és elkezdtem attól is félni, hogy nehogy a családom is ellenem forduljon. Elkezdtem most egy okj tanfolyamot és addig is keresek valamit, mert nem könnyű. Miért ilyen rosszindulatúak az emberek?

2012. szept. 15. 14:27
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!