Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szerintetek drága az elektromo...

Szerintetek drága az elektromos cigi? És mit szóltok a bele tölthető olajról?

Figyelt kérdés

2012. szept. 16. 13:18
 1/9 anonim ***** válasza:
Szerintem inkább értelmetlen
2012. szept. 16. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

30 éven át szívtam napi egy doboz cigit. Az most 20 ezer Ft körül lenne. Május óta elektromos cigit szívok, vettem egy normális EGO készüléket. Porlasztókat meg folyadékot veszek hozzá havonta egyszer, még soha nem volt 7000-nél több a számla szállítási költséggel együtt.


Beletölteni pedig nem olajat kell!

Az e-cigibe való e-liquid PG (propilénglikol) és/vagy VG (növényi glicerin)-alapú folyadék, ez a hő hatására füstszerű párává alakul. Teljesen ártalmatlanok.

2012. szept. 23. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Amúgy miert jobb az e-cigi mint a sima?
2012. szept. 24. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

#3-nak


"Statisztikák szerint az elektromos cigaretta használók 85-90%-a leszokik a hagyományos cigarettáról vagy átszokik az elektromos cigarettára.


A elektromos cigaretta előnyei:


Kevesebb károsanyag beszívása (nem tartalmaz kátrányt, nitrogén cianidot, nitrogéndioxidot, cián és arzénvegyületeket, ólmot, higanyt, valamint szénmonoxidot, valamint mintegy 2000 féle egyéb káros vegyületet)

Nincs kellemetlen szaga!

Nincs füstje! (csak vízpárát termel ami tökéletesen imitálja a füstöt )

Tökéletesen képes pótolni a dohányzás nyújtotta élvezeteket, mozdulatsort, szertartást.

Autóvezetés közben is kiválóan használható!

Olcsóbb a hagyományos cigarettánál.

A nikotinfüggőséget csökkentő, nem pedig fenntartó termék!"

Innen: [link]

2012. szept. 24. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Ha jót akarsz magadnak, akkor drágábbat veszel. Én már többet kipróbáltam (eldobható 2000 forintos, drágább-7000 forintos, stb) de nem voltak jók. Nemrég viszont egy ismerősnél kipróbáltam egy drágábbat és nagyon bejött. 17000 Ft két darab (kell keresni egy embert, aki szintén szeretne) Már egy hónapja nem szívtam igazi cigit! :)

A folyadékokról csak annyit, hogy rengeteg íz van, ki kell próbálni, hogy melyik ízlik.

2012. szept. 29. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Havi 25000 Ft cigi helyett 7000-ből kijövök.

Ebben benne van a folyadékon kívül a havi 1-2 fűtőszál-csere is.

Amúgy amit bele kell tölteni, az nem olaj, hanem vagy glicerin, vagy propilén-glikol.

2012. szept. 29. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Nem drága, ha a havi cigarettád árát vizsgálgatod :D Csak a nikotin az egyetlen káros anyag benne, a többi növényi glicerin, propilén glikol és desztilált víz, valamint az aroma.. egyk belélegzése se káros, se mérgező.Én is ezt szívom 4 hónapja EGO-T a márkája, nem olcsó, de jóóóó!És csak egyszer kellett megvenni, a liquid adagom (tölteléke) nekem egy hónapra 3000 ft-ból kijön!Előnyei:

-hosszú távon olcsó!!!!!!

-Nem olyan mérgező

-nem büdös

-nem sárgít meg semmit

-jobb az íze, és ezerféle ízharmóniából választhatsz,

-nem károsítod a környezetedet

-párszáz ft ha valami elromlik rajta

-a nikotint nullára lehet csökkenteni, ha le akarsz teljesen szokni, és még atán is szívhatod az íze kedvéért és a szokás végett

-szívhatod megállóba, buszon, vonaton, villamoson, moziba, kávézóba, munkahelyen, és bárhol, ahol a másikat tilos!

-a leszokás(átszokás) nagyon kicsi erőfeszítésbe tellik, egy hétig szívod, és a másikat már büdösnek érzed!

-ha náthás vagy is rá tudsz gyujtani, mert nem kapar, és ha eukaliptuszos töltetet szívsz az orrod is kidugul! :)

hát kell még ennél több? :D

Ajánlom ezt a fórumot: ecigiforum.hu

életem legjobb döntése volt!!!

2012. okt. 18. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 BGaben válasza:

Üdv !

Az utolsó kommentet vedd alapul! nekem is ez a véleményem ! Annyit tennék még hozzá hogy nem az ár a mérvadó h mennyiért vetted hanem hogy honnan ! Nem mindíg jobb a drágább! Én evapor.hu ról szoktam rendelni már 1 éve és le a kalappal előttük, jó az ár/érték és megbízhatóak !

2013. márc. 7. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

#2-es és #6-os vagyok

Május óta még mindig nem gyújtottam rá.

Ráadásul az e-cigibe is egyre alacsonyabb nikotintartalmú folyadékot töltök.

Egy ideje magamnak keverem a folyadékot, csak az alapanyagokat veszem az e-cigis boltokból, így olcsóbban kijön, meg a saját szám íze szerinti ízeket csinálok.

A patronok is egyre korszerűbbek, felújíthatóak, ez a része is olcsóbb lett.

Most havi 5-6 ezer Ft-ot költök, ez nem lenne elég egy heti cigimre sem.

2013. márc. 7. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!