Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Bunkó vagyok, ha nem engedem...

Bunkó vagyok, ha nem engedem az albérlőtársamnak, hogy használja a laptopomat?

Figyelt kérdés
Volt asztali számítógépe, de tönkrement. Nekem van laptopom, de bevallom őszintén nem szívesen adnám neki kölcsön, mivel személyes adatok vannak rajta, meg mégis csak az enyém és nem örülnék ha kvázi egy idegen használná egész nap amíg én távol vagyok. Mikor meglátta, hogy van lap top-om full egyértelműen mondta, hogy de jó tud netezni meg ilyeneket csinálni néha, meg kitalálta, hogy hogy legyen használva, hogy mindnkinek jó legyen, csak épp én nem lettem megkérdezve hogy belemegyek e. Szerintetek?

2012. szept. 16. 21:58
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem vagy bunkó,mert én se engedném.
2012. szept. 16. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Manapság nehéz internetelérés nélkül huzamosabb ideig meglenni (és itt nem a facebook-függőségre értem, hanem a egyéb kommunikációra).


Személy szerint én nem adnám oda másnak, hogy órákat lógjon rajta, de ha valamiért szüksége van fél-egy órára (egyetem, munka, akármilyen ügyben), akkor azért ne kelljen napokat várnia (ha nem tudja megoldani máshol/máshogy). Erre az esetre egy korlátozott fiókot létrehozhatsz neki, és akkor nem tud semmihez hozzáférni. Ha mondjuk ennyit nem adsz meg neki, azt lehetne valamennyire szemétségnek venni.


De az, hogy a saját cuccodat nem adod át neki hogy azzal szórakozzon, már nem elítélendő.

2012. szept. 16. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nem adnám oda, mert meg sem fordult a fejébe,hogy pl a könyvtárban vagy bárhol internetezzen. Nem egyszeri alkalomra kérné el, úgy odaadnám, de így nem. Ajánlj neki helyeket, ahol, van nyilvános internet! :)
2012. szept. 16. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

én sem örülnék, ha csak ügyintézni kellene neki 1x-2x akkor még csakcsak engedném, de ugy h a távollétemben egész nap...háááát necces.


ha naon jófej akarnék lenni akkor max létrehoznék neki egy külön felhasználói fiókot, amit brutál lekorlátoznék (ne lásson semmit, ne telepíthessen semmit, stb. csak a böngészőt használhassa)

2012. szept. 17. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

mondjuk az h még udvariasságból sem kérdezte meg tőled h ez neked jó-e így, vagy engeded-e, az az ő részéről bunkó dolog


előző voltam

2012. szept. 17. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!