Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » A Police Cyber 2012 karórához...

A Police Cyber 2012 karórához tudnátok mondani alternatívát? Nagyon tetszik az óra, de maga a márkáról azt hallottam, hogy minősége nem jó. Ehhez hasonló órát mondanátok? & javasolnátok? Kösz előre.

Figyelt kérdés
[link]
2012. szept. 22. 00:09
 1/4 anonim válasza:
Nincs semmi baj a police minőségével, nekem 2 évig volt police órám és semmi baja nem volt arról nem beszélve ,hogy garanciát is kapsz rá.
2012. szept. 30. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Eddig több ismerősömet megkérdeztem, de mindenki lebeszélt róla. A garanciával kapcsolatban pedig remek, hogy adnak, de nem kívánnám használni, nem akarok vele futkosni a kereskedő aki meg elküldi Pestre hónapokra, hogy megjavítsák.
2012. szept. 30. 21:59
 3/4 A kérdező kommentje:
egyébként már le is tettem a POLICE óra vásárlásáról. Inkább fizetek egy pár tízezer forinttal többet, de akkor azt tudom, hogy jó.
2012. szept. 30. 21:59
 4/4 anonim válasza:

Én is eladtam, de mint mondtam minőségbeli gond nincs vele.Persze ha órás szakértőket kérdezel azok egyből lefikázzák mivel egy divatmárka.


Amúgy én a Tissotot javasolnám vagy Doxát (bár arról is megoszlanak a vélemények ,pedig ebben az árkategóriában ugyanaz mint a Tissot)

2012. szept. 30. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!