Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Miről híresek az angolok?...

Miről híresek az angolok? Többi lent.

Figyelt kérdés
Egy portfólióhoz kéne anyagot gyűjtenem. A téma az az angol. Gondoltam valamit Angliáról vagy tartományaitól. De valami érdekes kéne mert ki kéne díszítenem valamit. Gondoltam képek, de hát nem tudom. Nagyon kéne segítség mi hamarabb. Előre is köszi. :-)

2012. szept. 22. 14:05
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Az ételeikkel hadifoglyokat lehet kínozni.
2012. szept. 22. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ott van például a fekete puding, de inkább nem írnám ide, miből áll.
2012. szept. 22. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

Hát nekem ilyenek jutottak eszembe Angliáról...


Beatles, The Who, Rolling Stones, U2, Queen, Bee Gees, Robbie Williams, Bob Geldolf, Pink Floyd, Led Zeppelin, The Sex Pistols, Duran Duran, Black Sabbath, Ozzie Osbourne, Muse, Coldplay, Oasis, Gorillaz, Eric Clapton, Elton John, George Michael, Adele, Vox erősítők, Marshallerősítők, Rowan Atkinson, Hugh Laurie, Chaplin, Benny Hill, Sherlok Holmes, Wolr wide web, Micimackó, Mary Poppins, Harry Potter, Tolkien, Roonie, Beckham, James Bond, Darwin, Shakespeare, Newton, Stepen Hawking, Bell, Simon Baker, Gordon Ramsay, Jamie Oliver, Tesco, Land Rover, Aston Martin, Mini cooper, Bentley, Jaguar, Lotus, McLaren, Rolls-Royce, Triumph, Banksy,

2012. szept. 25. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!