Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Titeket is szokott érdekelni...

Divi98 kérdése:

Titeket is szokott érdekelni olyasmi, ami amúgy senkit nem érdekel?

Figyelt kérdés
Mármint, még nem hallottam senkitől, hogy érdekelné, hogy pl. miért "ember"- nek nevezték el az embert, vagy hogy hogy-hogy vagyunk?? most hagyjuk, hogy isten teremtett minket, meg azt is, hogy a majomból fejlődtünk ki... szerintem nem csak úgy lettünk, nincs más magyarázat rá? És nem szoktátok azt érezni, hogy mondjuk mentek az utcán, és úgy érzitek, mintha ti mások lennétek mint a többi ember? mert ők csak úgy élnek.. mármint csinálnak mindent, de őket nem foglalkoztatja, hogy miért vagyunk.. és néha olyan, mintha csak én "gondolkoznék", mintha másnak nem lennének olyan mély érzései, mint nekem... trollkodók hanyagoljanak:)

2012. szept. 27. 14:44
 1/1 anonim ***** válasza:
Azt hogy senkit nem érdekel, azért nem jelenteném ki nyíltan, mert nem tudom hogy mást mi érdekel. De vannak ilyen dolgok.
2012. okt. 9. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!