Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Egyéb kérdések » Egyéb kérdések

A kérdés
Mrs.Nobody nevű felhasználó kérdése:

Nemrég kezdtem el a World of Warcraft nevű játékkal játszani és nem tudom, hogy egy hunternek milyen cucc kell? (leatheren belül stamina, agility, strength)

2012. szept. 28. 14:57  Privát üzenet  

A válaszok
agility. a stamina az életed ad. a strength-et nem tudum x) én is huntával vagyok :D

A válaszíró 81%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/4Időpont 2012. okt. 2. 17:03 Privát üzenet

de eredetis vagy, vagy törtös? ha törtös akkor milyen patch? lich king? mert catában már nem kell intellect se.

ha wotlk-s akkor

leather:agility-intellectes cuccok,

stamina mindenen van.

A válaszíró 61%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/4Időpont 2012. okt. 3. 14:15 Privát üzenet
leginkább stamina de az agility is jól jön ;)

A válaszíró 83%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/4Időpont 2013. febr. 1. 11:56 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

köszönöm szépen mindenkinek! :)

# 4/4Időpont 2013. jún. 27. 23:30 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Hogy kell elinditani a World of Warcraft ot?
Valaki segitenne egy picit? A Word Of Warcraft-ról van szó!
Hová tűnnek az emberek tauri wow-ról?
Akinek élénk a fantáziája click! (? )
Az lenne a problémám, hogy játszok a Wow-on (World of Warcraft) és amint beléptem a játékba és játszottam 2-3 percet ledob, és azt írja ki, hogy "You have been disconnected from...
Csináltam egy 2.4.3-as World of Warcraft szervert működött meg minden, de miután kikapcsoltam a gépet és újra be, utána elindítottam a szervert és nem engedett be. Hogy lehetne megcsinálni?

Kérdések az Egyéb kérdések rovatbólKérdések az Egyéb kérdések rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!