Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » 14/f vagyok és elszeretnék...

14/f vagyok és elszeretnék egy lányt hívni moziba, kissé félek odaállni hozzá ezzel a kérdéssel mert végeredményben egy randi lenne?

Figyelt kérdés
Ez a lány az évfolyam társam és 8.-osok vagyunk (osztálylétszámunk ). Nagyon tetszik. Már kb. 1 éve kitalálták a lányok (3 lány, köztük ő is ott van aki nekem tetszik) hogy úgy köszönünk és úgy válunk el a suliból hogy ölelkezünk (velem és másik két sráccal). Szoktunk dumálni együtt nevetni, de egyértelműen nem csak velem. A lányon észre vettem már azokat a jeleket hogy tetszek neki DE egyáltalán nem vagyok biztos benne, lehet az is hogy egyszerű jó haver vagyok. Voltak már olyanok mint hogy osztálykiránduláson voltunk és pl hideg volt és belém karolt, vagy hasonló dolgok nemegyszer .Végül a kérdésem az lenne : Jó ha félrehívnám és megkérdezném tőle hogy volna e kedvem velem eljönni moziba? Vagy esetleg hova hívjam el? Esetleg 1-2 tanács is jól jönne a tapasztaltabbaktól is.
2012. szept. 30. 16:31
 1/3 anonim válasza:
mozi pont jó csak filmet válasszatok jól
2012. szept. 30. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szerintem is nagyonjóóó ötlet a mozi,viszont esetleg elmehetnétek valamerre sétálni vagy ilyesmi:! viszont szerintem még várj 1-2 hetet vele és próbáld meg észre venni a viselkedésén hogy biztos tetszel-e neki...!

viszont úgy is jó hogy ha mondjuk először nem csak ketten mentétek!hanem haverokkal,barátokkal! azután szerintem már elhívhatod nyugodtan! :)


14/L :)

2012. szept. 30. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi a választ tőletek. De még lenne egy kérdésem, hogy mikor hívjam félre mikor lenne szerintetek optimális odamenni hozzá?
2012. okt. 1. 14:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!