Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Van itt köztetek aki táncoslán...

Van itt köztetek aki táncoslány? Érdekelne hogy hogyan lehetne elhelyezkedni ebben a munkában/a többi lent/

Figyelt kérdés
Kezdő vagyok de mindenem a tánc,kiskorom óta táncolok,viszont én nagyon szeretnék az úgymond erotikus táncal foglalkozni,mármint hogy a munkám is ez legyen, hallottam hogy jól fizet is és szeretném ezt csinálni de kizárólag csak szex mentes munka érdekelne. szval ezért szeretnék beszélgetni egy táncos lánnyal,sok egyéb kérdésem lenne még.köszönöm.

2012. okt. 1. 18:52
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Hogyhogy hogyan? Felkeresel egy peep showt és elmondod a főnöknek h táncolni szeretnél. Ő majd végigmér és eldönti alkalmas vagy e rá (főleg a külső dönt).
2012. okt. 1. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
a peep show ahol 2ezerér szopsz egy üvegfalon keresztül a táncos bár-ban táncolsz a szinpadon és iszol a vendéggel illetve privát táncot adhatsz ahol nincs sex csak fullstrip táncolás...nagyon okos elsö hozzászolo gratulálok.Amugy pedig a kérdezönek annyi h beirod a neten h budapest striptease barok kiadja az összeset kiválasztod amelyik szimpatikus és odamész nyitásra beszélsz a fönökkel hogy alkalmazna e.
2012. dec. 23. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

Ha nem vagy el kotelezve ebbe az orszagba menj kulfoldre

sokkal jobb a penz ott es vilagot is lathatsz.

2013. júl. 13. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!