Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Van egy fiú aki nagyon tetszik...

Van egy fiú aki nagyon tetszik, de mégis mit tegyek? (bővebben lent)

Figyelt kérdés

Sziasztok!Van egy fiú aki nagyon tetszik nekem (egy osztályba járunk).Amióta a suli elkezdődött kb. két szót szóltunk egymáshoz.Félénk vagyok nem merek kezdeményezni (szemezni vele... stb)mert félek,hogy elutasít.Csak azt szeretném,hogy felfigyeljen rám,mert nekem nagyon tetszik.

Vagy,hogy hogyan érhetném el nála,hogy én is tetszek neki?

Szóval ebben szeretném a segítségeteket kérni.

L



2012. okt. 2. 15:03
 1/5 anonim válasza:
helló! szentem hívd el valahová pl: mozi ! vagy hívd félre beszélgetni meg ilyenek . vagy kérdezd meg hogy lehetne-e köztetek valami !!!
2012. okt. 2. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
de félek,hogy elutasít és még csak most kezdtük az évet tehát kb 1 hónapja ismerjük egymást.És valami esetleg tipp arra,hogy felfigyeljen rám?
2012. okt. 2. 15:22
 3/5 B25 ***** válasza:

Nem tudom hány éves lehetsz. Talán 14. Nos kb én is így vagyok. Egyszer beszéltünk és kiderült h ő rég tudja. Nos én csak egy név voltam az ő listáján amin azok lányok voltak akik belé szerelmesek. Erről nincs jó tapasztalatom.

De azóta néha beszéltünk és egész rendes. Nem lesz köztünk semmi.

2012. okt. 3. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

igen én is 14 vagyok

de eddig ő csak annyit mondott nekem hogy maradj csak ott nyugodtan,meg hogy feszítsd meg a lábad és hogy bocsi.Meg néha mosolyog rám és szemez velem.Ez jelentheti azt hogy tetszem neki?

2012. okt. 4. 17:18
 5/5 anonim válasza:
kérdezd meg és kész ! egyszer úgy is megkell
2012. okt. 5. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!