Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Van egy idézet, ami arról...

Van egy idézet, ami arról szól, hogy ha veszekszünk az azt jelenti, hogy van még miért küzdenünk, kapcsolatra vonatkozik. Sehol sem találom az idézetet, pedig most nagyon kellene, aki tud segitsen!?

Figyelt kérdés
2012. okt. 3. 20:06
 1/3 anonim ***** válasza:

Sajnos, az idézetet én sem találom, de van itt egy rövidke írás, amely másik oldalról közelíti meg a helyzetet.. Ha akarod, olvasd el.

[link]

2012. okt. 3. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 TifannyASD válasza:

Srác:-Kérlek maradj velem!

Lány:-Maradjak veled?Minek?Nézd meg máris veszekszünk!

Srác:-Mindig ezt csináltuk...Veszekszünk...Te néha arogáns gazembernek nevezel én meg Téged néha hisztis csajnak. Mert az vagy!Az idő legnagyobb részében.Én nem félek attól hogy megsértelek,mert két másodperc alatt túlteszed magad rajta és ismét hisztizel!

Lány:-Hát akkor?

Srác:-Nem lesz könnyű iszonyú nehéz lesz.Minden nap meg kell küzdenünk,de én erre vágyom,mert akarlak Téged! Mindenestül...Örökre...Együtt,mindennap...

Megtennél valamit?Kérlek!Képzeld el az életedet...Mondjuk 30-40 év múlva.Mit látsz? Ha azt a pasast látod menj!Menj!Egyszer már elhagytál kibírom mégegyszer,ha tudom,hogy valóban ezt akarod!

De ne a könnyebbik utat válaszd!

Lány:-Könnyebbik utat? Nincs könnyebbik út,akármit teszek,valakit megbántok.

Srác:-Ne gondolj arra mit akarnak mások.Hogy mit akarok én,vagy mit akar a pasas,vagy a szüleid.Te mit akarsz?Te mit akarsz?

Lány:-Ez nem ilyen egyszerű!

Srác:-Te mit akarsz?

A fenébe Te mit akarsz?

Lány:-Mennem kell.[

2012. okt. 3. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

első kommentelő: köszi, utána nézek!

2. kommentelő: ez nem az, ez a szerelmünk lapjai cimű filmből van.

2012. okt. 3. 22:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!