Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ki örvend nagyobb népszerűségn...

Ki örvend nagyobb népszerűségnek, kire figyelnek fel jobban, s kedvelik meg, akinek beszédtémája személyes dolgok, vagy kinek különböző értelmes témákból áll személyes dolgok nélkűl a kommunikációja?

Figyelt kérdés

2012. okt. 4. 22:36
 1/5 anonim válasza:
A legjobb az is-is.
2012. okt. 4. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Hát.. vannak elég érdekes témák mire nem sokan, csak néhányan érdeklődést mutatnak kommunikáció során. Mások életét is jó hallgatni, arra én figyelek fel, de hogy magamról bármi is, hogy ki is vagyok, nem tudok szólni, meg miért is, az önzőség. Persze az egyszerű lelkek kik az életüket vidáman mesélgetik, annyira szeretnivalóak s érdekesek a társaság részére.
2012. okt. 4. 22:51
 3/5 A kérdező kommentje:
Tapasztaltam már ennek a fordítottját is.
2012. okt. 4. 22:52
 4/5 anonim ***** válasza:
Aki személyes dolgokról beszél érdekesen.
2012. okt. 4. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 sweeney válasza:
A legjobb, ha különböző érdekes és értelmes témákról beszél szubjektív és objektív megvilágításban is. Személyes szálakat természetesen bele lehet fűzni a mondandóba, de a fő szálat ne ez képezze.
2012. okt. 4. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!