Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Miert van az, hogy altalaban...

Mynameisheni kérdése:

Miert van az, hogy altalaban a fiuknak az olyan csajok kellenek akik mindent kitesznek, es mivel en nemilyen vagyok nehezen figyelnek fel ram. Ha meg felfigyeltek, nem sietnek megismerni. Velemeny?

Figyelt kérdés
uj suliba kerultem,tetszik 1-2 fiu,de mit er az..ha nem is beszeltem veluk.nemtudom mit tegyek hogy nekem is legyen valaki aki szeret..varok,persze csak rohadt nehez igy.tudom. azt is,hogy fiatal vagyok (15) de azert faj ez a helyzet!
2012. okt. 5. 19:29
 1/5 anonim ***** válasza:
A te korodban a fiúk még nagyon tapasztalatlanok azt se tudják mit akarnak valójában. Nagyon ráérsz még, nem kell elsietni semmit, persze tudom hogy nagyon rossz érzés.
2012. okt. 5. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
hat elhiheted hogy rossz,latni masoknal mennyire nem ez a helyzet es nem jelent nehezseget valakihez kozel kerulni..ajj :c
2012. okt. 5. 20:44
 3/5 anonim ***** válasza:
Én nem tudom honnan veszed, hogy a fiúknak ez kell. Nem lehet, hogy mással van a gond?
2012. okt. 5. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Azért nem minden fiú azokra bukik, akiken a ruha csak azért van, hogy legyen rajtuk valami.

Én például egy lányon legelőször a szemeit nézem meg, a haját stb.

Persze ha jó egy lánnyal lenni, mert jó a kisugárzása, akkor sz@rok rá, hogy mennyire van kint a nőiessége.

2012. okt. 5. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

mégis mire gondolsz hogy mással van a gond?

amugy jó látni hogy ilyen is van !..

2012. okt. 5. 21:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!