Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » 2012.10. 01-én kellett volna...

Robert20 kérdése:

2012.10. 01-én kellett volna mennem a pártfogómhoz de elfelejettem és csak ma jutott eszembe ebből milyen bajom lehet, és hogy mosdjam ki magam?

Figyelt kérdés

2012. okt. 7. 15:20
 1/3 anonim ***** válasza:
Terhes volt a kanárid. Btw ha kicsit egzaktabb lennél, és elárulnád mit takar ez a pártfogò, és miben pártfogol, segíteni is tudnék talán.
2012. okt. 7. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
őhmm hát annyi, hogy egy nevelőtiszthez járok mert fel vok függesztve 2 évre mert hülyeséget tettem ennnyi...
2012. okt. 8. 14:04
 3/3 Niky 23 válasza:
Szia nekem egy kérdésem lenne én is fel vagyok függesztve két évre és pártfogóhoz kéne járjak de nem mondtak többet szóval nekem az lenne a kérdésem hogy nekem kell keresni egy pártfogót vagy a pártfogó keres meg engem? :) Válaszodat köszönöm...
2013. nov. 13. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!