Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Homofóbok! Ti miért utáljátok...

Homofóbok! Ti miért utáljátok a melegeket?

Figyelt kérdés
Végül is nektek ez nem árt semmi, szóval nem is kellene vele foglalkozni!

2012. okt. 8. 19:09
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
74%

#20 És csinálják is a négy fal között. Ha minden meleg ember az utcán, publikum előtt csinálná a privát dolgát, akkor ki se mernéd tenni a lábad, mert percenként nyalakodó melegeket látnál. Amit te láttál, az két ember, akik a nyílt utcán smároltak. Az hogy azonos neműek voltak, mellékes. Feltételezem azt sem szívesen akarnád részletezni a lányodnak, hogy a bácsi miért dugja le a nyelvét a néni torkán, meg miért markolássza a cicijét. Ugyanaz a dolog. Csak te gondolom kényelmesebbnek tartod, hogy az egyén által tanúsított viselkedést egy teljes embercsoportra vetítsd ki. Elég sok meleg embert ismerek, sokat vagyuk a közelükben, és életemben talán két alkalommal láttam, hogy megcsókolnak valakit. Te hány heteró párt láttál már életedben csókolózni? Nem érzed azt, hogy az arányok egy kicsit ellentmondanak annak, ami a fejedben van? Hogy talán egy picikét előítéletes vagy?


Amúgy meg mit kéne ugyan a lányodnak mondanod? Ugyanazt mint amikor egy férfi meg egy nő smárol az utcán. Egy gyerekben fel se merül a kérdés, hogy miért két bácsi csókolózik, elfogadják, mert ezt csinálják a szerelmesek. A homofób szülő az, aki beleneveli a gyerekbe, hogy ez más/rossz.

2020. aug. 22. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim válasza:
0%

#21

A lányom tisztában van vele, hogy mi az a csókolózás. Azzal is hogy "hogy lesz a gyerek", mert egy "nagyobb" óvodás elmondta neki, persze ovis szintén. De azzal is, hogy egy nő és férfi csókolozik, valamint egy nő és férfi lehet szülő. És erről ennyit. De ha te láttad volna a reakcióját az egészre egy kicsit megváltozna a véleményed. Amikor meglátta a két pasast, kitágult szemmel nézte ahogy az egyik pasi a másik f@rkánál matat, miközben nyalja a másikat minden felé, és majdnem letépi a ruháit. Én meg gyorsan magamfelé fordítottam és elkésett sírni hogy miért csinálja ezt ez a két bácsi, én meg mint a hülye, lefagytam, és kezdtem magyarázni, hogy csak vigasztaljak egymást, meg még nemtudom mi. És mindezt úgy, hogy az esküvőm napján a vőlegényem felhivott azzal a szöveggel, hogy sajnálja, de ő nem tudja ezt csinálni, és megismert egy pasast akivel, hogy idézzem "szerelembe esett" és legyen boldog az életem. Telefonszamot cserélt közösségi oldala nem volt, gondolom elég messze költözött. És így maradtam egyedül, 1 hónapos terhesen, mert a vőlegényem elhagyott egy búzáért.



Egy 27 éves, tisztes végzettséggel rendelkező magyar anyuka

2020. aug. 23. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
74%

#22 Jobban örültél volna, ha egy másik nőért hagy el? Őszintén, semmi mást nem alapoztál meg, mint hogy miért van okod egy konkrét személyt utálni, meg hogy miért vagy (amúgy jogosan) felháborodva két másik személy viselkedésén az utcán. Semmilyen általánosan igaz indoklásod nincs arra, hogy mi a probléma a melegekkel úgy általában. Feltételezem az esküvős sztori miatt még fel is nagyítod fejben a melegek "bűneit", de ez igazából a te problémád, nem az övék. Nem értem milyen gondolatmenet során jutnak el emberek arra az álláspontra, hogy a melegeket (meg más embercsoportokat) egyetlen emberként kezeljenek, ha valaki valami rosszat csinál, akkor az összes bűnös ezzel. Az hogy valaki hetero vagy meleg pont olyan mint hogy valaki barna, vagy szőke hajú, kék-, vagy barnaszemű, és pont ennyi jelentősége is van a kis életedben. Napjában elmész több tucat meleg ember mellett, és észre sem veszed. Azok nem zavarnak?


A 'tisztes végzettséget' meg nem tudom minek kellett bedobni, lényegében véve semmi jelentősége nincs jelen téma kapcsán.

2020. aug. 23. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim válasza:
25%

#23

Nos, igen akkor legalább tudom hogy én, mint nő nem elegetitettem ki a vágyait. Tiszteltem, mint férfit aki megtett mindent a parjáért, és lakóhelyét biztosított nekem. Tiszteletben tartottam minden döntését, megadtam neki mindig amire vágyott. És amikor azt mondta hogy két hónappal az eljegyzés után össze fogunk házasodni, családi körben, rabolintottam, majd egy hónapra rá kiderult hogy terhes vagyok, és oda-vissza volt hogy apa lehet, és egyébként teljesen heterónak vallotta magát. És van még pár történetem, ha ragaszkodsz hozzá szívesen elmondom privátban.

És azért írtam oda, hogy tudjak, hogy nem egy utolsó, falu végéből szalasztott, műveletlen cig@ny vagyok

2020. aug. 23. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 heroinbandi válasza:
0%
fú g*ci de utálom ezeket a g*cis b*uzikat dö*ölne meg összes meg aki like-olja a buz*ságaikat az is
2021. nov. 12. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim válasza:

25

Neked is hasonlókat meg 2023 bol is te homofób g*ci

Nehogy majd a végén történjen veled valami amikor szembe jön veled a végzet

2023. jún. 25. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!