Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Egyéb kérdések » Egyéb kérdések

A kérdés

Jelent valamit, ha minden nap a kémia tanárnőmről álmodok? Pl: Hogy ott vagyok nála fekszem mellette és átölelem! Lehet valami köze ahhoz, hogy a kedvenc tanárnőm? 13L

Keress kérdéseket hasonló témákban: álom, kémia tanárnő, tanár

2012. okt. 14. 19:15  Privát üzenet  

A válasz

Ez ilyen leszbikus álom? xD

De amúgy szerintem jelentheti azt, hogy ő a kedvenc tanárod.

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 55%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/1Időpont 2012. okt. 14. 19:39 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Digink van és véletlen elaludtam a távirányíton és ki töröltem a kedvenc csatornám hogyan tudom vissza hozni? úgy
Melyik a kedvenc filmetek/könyvetek?
Melyik a kedvenc vicced?
Középsuliba járok és kémia tanárom szemébe nem tudok belenézni és nagyon zavarban vagyok. Kémia a kedvenc tantárgyam és nagyon fontos, hogy mit gondol rólam. Szin ötös tanuló...
14 éves vagyok, és nem igazán tudom, hogy merre tanuljak tovább. A kedvenc tárgyam a kémia és a történelem. A többi lent folyt?
Kémiából kellene segítség (szorgalmi) :D Az a feladat hogy le kell írni hogy milyen fajtái vannak az izotópnak, kellenek a tulajdonságai és hogy mire használják őket?

Kérdések az Egyéb kérdések rovatbólKérdések az Egyéb kérdések rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!