Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » A TURKÁLÓBAN nem engedte meg...

A TURKÁLÓBAN nem engedte meg a tulaj, hogy használjam a WC-t. Szerintetek?

Figyelt kérdés
A minap betértem a TURKÁLÓBA,ahol máskor is voltam már. Hirtelen úgy éreztem,hogy pisilnem kell és megkértem a tulajdonost,hogy legyen szives megengedni,hogy használjam, csak kis dolgom lenne! Erre ő azt felelte,hogy ő bizony nem engedi meg,mert azt ő takarítja! Rendezetten voltam felöltözve,intelligensen viselkedtem, mégis szerintetek helyesen tette? Ha belegondolok, nem tőlem kellett volna félni,hogy elkap valamit,hanem a sok kimosatlan,használt ruhától!Hogyan látjátok ezt a kérdést, a városban nincsen nyilvános WC, ha mégis valaki ilyen szorult helyzetbe kerül mit tegyen?

2012. okt. 14. 21:23
 1/7 anonim ***** válasza:
A tulaj egy paraszt.
2012. okt. 14. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ne haragudj,de én a tulajjal értek részben egyet! Nem azért mert ő takarítja,mert ez hülyeség szerintem te sem ültél volna rá,de abban egyet értek vele,hogy nem engedett be! Ha nekem lenne ilyen üzletem én sem engednék be senkit,mert ha egyvalakit beengedsz akkor a többieket is be kell és nyithatsz nyilvános wc-t valamint ha esetleg raktárhelyiségben van a mosdó akkor ott lehetnek olyan dolgok,amiket a vásárlók nem láthatnak,vagy nem kellene látniuk!
2012. okt. 14. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Nálunk sincs nyilvános WC. Még a gyógyszertárban sem engedik be a betegeket.

Mehetsz pl. a Tescoba, vagy valamelyik vendéglátó helyiségbe. Igaz, ott illik valamit fogyasztani is.

2012. okt. 14. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Nesi81 ***** válasza:
Átlagos boltban nincs mosdó. Ami van, az pedig nem a vevőknek van. Ez van sajna.
2012. okt. 15. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Sokszor még ott se engednek be, ahol van a vendégeknek csak ha fogyasztasz, sőt volt olyan ,hogy be se akart eddig engedni pedig mondtam, hogy fogok én fogyasztani majd utána. De én nyertem, és az nagydolog volt ellentmondást nem tűrően mentem be mondván, adjon egy csapolt sört és hozzák utánam. :) Meg ugye választhat vagy beenged vagy ott a kocsma közepén sz*rom össze magam.


A tulaj amúgy ha a saját vécéje ezt megteheti, az ő döntése. Esetleg elveszít vele egy vevőt mert soha többet nem mész oda, de van ,akinek nem számít. Én biztosan megengedtem volna, az elégedett ügyfél fontos, belőlük él egy vállalkozás, egy pisilés költsége elenyésző az pár liter víz, amivel lehúzzam aga után, de ha később is visszajön vásárolni az jó és többszörösen megtérül ez a "befektetés".

2012. okt. 19. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
A kocsmás dolgokkal én sem értek egyet,mert nyilván ha nem is akarnál fogyasztani akkor is fogsz,mert ez olyan illemszerű,vagy adsz valamennyi pénzt a pultosnak,amiért beengedett.De egy boltban teljesen más!Ha a vásárlónak hirtelen kell WC-re mennie még ha szeretnéd sem szabad beengedni!Akkor mint már előtte is említettem nyithatsz nyilvános WC-t!Amúgy meg vannak szinte minden sarkon plázák,bevásárló központok,ahol el lehet végezni a dolgod és senki nem szól érte egy szót sem!De egy bolt nem erre van kitalálva!!!
2012. okt. 19. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
A plázákat én is főleg erre használom, a Sugár-t kivéve mindenhol ingyenes is a WC.
2012. okt. 20. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!