Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Verekdni fogok holnap tudnátok...

Verekdni fogok holnap tudnátok adni néhány tippet? ( tudom nem lehet az interneten tanulni verekedni de egy két tippp jó jönne) képlent

Figyelt kérdés

a gyereknek az izomzata kb ilyen nagy [link]


[link]



majd rakok fel én is képet magaól !! hogy milyen a fizikai állapotom ! izmos?! de egy 2-3 cm magasabb nálam a gyerek



2012. okt. 16. 15:54
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:
2012. okt. 16. 16:07
 2/14 anonim ***** válasza:
Minek fogsz verekedni?
2012. okt. 16. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
állandóan beszólogat egyszer pofánvágottt mert fogdott a haverjaival hogy nem mer és megtette én meg csak néztem ahogy hülyét csináltak belőlem!
2012. okt. 16. 16:16
 4/14 tetris ***** válasza:

Jó nagy suttyó lehet az illető! Ha a suliban bunyóztok, abból gond lehet.

Verekedésnél a legjobb tipp szerintem az, ha hiszen magadban. Egy magabiztos, határozott személy könnyen megingathatja az ellenfelet, hiszen ő is bizonyára tart tőled. Te üss először, de figyelj, mert azonnal ütni fog ő is. A lényeg, hogy résen legyél, és el tudjál hajolni idejében a válaszütésére. Vagyis ő meg legyen ütve, de te ne.

Harc közben ne gondolj a fájdalomra, a veszteségre, csak arra, hogy megsemmisítsd az ellenfelet.

Ha nem érzed elég erősnek a kezedet, tarts a markodban egy kulcscsomót úgy, hogy az egyes kulcsok végei az ujjaid között kicsit kikandikáljanak, mint egy boxer. Ha valamelyik kulccsal a pofájába tudsz egyet vágni, nem fogja megköszönni. (saját ötlet)

A képek alapján az ellenfél is izmos lehet, akárcsak te magad. A látottak alapján az esélyed a győzelemre 50%. Ha úgy alakul, hogy mégis te maradsz alúl, ne add olcsón magad. Minden fegyverré válhat a kezedben. Rúgj, üss, harapj, csípjél, marcangoljál.

Ha végül mégis legyőznek, legalább nem adtad meg magad harc nélkül. A tekintétely még mindig megmarad, hogy ki mertél állni.

Apám egyszer azt mondta, hogy ha nagyon muszáj verekednem, akkor igyekezzek az ellenfél torkát megütni. Azonnal harcképtelenné válik az illető, ha nem kap levegőt.

Az, hogy kicsit magasabb nálad, semmit nem számít. Emiatt nem kell aggódnod.

Holnapig még sokminden történhet, lehet, hogy el is marad az egész bunyó, kár már előre idegeskedni miatta.

2012. okt. 16. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Ha a suliban verekszek akkor kirughatnak ha teljes erőből az állkapcsát eltalálom? attól kidől?
2012. okt. 17. 18:02
 6/14 anonim ***** válasza:
Na volt bunyó? Mi lett?
2012. okt. 25. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
odajött megint keménykedni és beütöttem neki teljes erőből jobb horog kidőlt jött az egész tanári kar ... kaptam 2 igazgatói... aztmondák ha akármit is csinálok a következőnél egyből kirugnak. a gyerekkel nem tudom mi van nem jött suliba. meg a bunyó után hazament nem tudom mi lett a baja
2012. okt. 25. 18:38
 8/14 anonim ***** válasza:
Miért is verted meg a gyereket? Amúgy ha nem önvédelem volt, akkor szégyen mást bántani. Megérdemelnéd, hogy kirúgjanak, vagy feljelentsenek.
2012. nov. 1. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
igen megint odajött és ő egy cigány gyerek csak örökbefogadták... és engem cigányozott meg zsidózott meg provokált ami közben se zsidó se cigány nem vagyok
2012. nov. 2. 12:36
 10/14 anonim ***** válasza:
Oké, de megütött?
2012. nov. 2. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!