Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » A barátom exe folyamatosan...

A barátom exe folyamatosan zaklat telefonon. Van értelme feljelenteni?

Figyelt kérdés

Hetek óta hívogat, eddig az övén kívül kb. 5 másik számról is, smseket írogat, amikben hazugságokat talál ki. Van,hogy délután 4-től este 10-ig hívogatott.

A számát nem tudom letiltani,de ha tudnám is,más számról folytatná.


Egy smsére sem válaszolok,a telefont se veszem fel,mert akkor lesüllyednék az ő szintjére, de minden smsét elmentettem.

Feljelentsem? A rendőrség mit tehetne?



2012. okt. 17. 11:17
1 2 3 4 5
 1/44 anonim ***** válasza:
Van jogalap és bizonyíték a feljelentésre, őt elmarasztalnák, de minimum egy figyelmeztetést kapna és felszólítást a tevékenység megszüntetésére.
2012. okt. 17. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/44 A kérdező kommentje:
Szóban már megfenyegetett engem és a családomat is,meg hogy bejön a munkahelyemre. De erre sajnos ugye nincs bizonyíték.
2012. okt. 17. 11:31
 3/44 anonim ***** válasza:
65%

1:honnan tudod,hogy az ex hívogat,ráadásul 5 számról.Felveszed?beszélsz vele?

2:Honnan tudod,hogy amiket ír,az hazugság?

Szerintem járj utánna,mert lehet csak fel akarja nyitni a szemed-akárki legyen is az...én már voltam hasonló szituban-aztán kiderült,hogy minden igaz,amit hazugságnak hittem...

3:Hívd fel azt a bizonyos ex-et,és beszélj vele normálisan,higgadtan,hogy mit akar...ez nem jelenti azt,hogy le süllyedsz a szintjére...aztán lehet ki derül,hogy nem is annyira ex,amennyire te azt hiszed...hidd el...nem véletlenül kapsz folyamatosan tőle sms-eket meg hívásokat-ha egyáltalán ő zaklat!

2012. okt. 18. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/44 anonim ***** válasza:
Ha sms-ben nincs fenyegetés,csak néhány dolgot közöl veled-akkor felejtős a feljelentés-legfeljebb kiröhögnek téged is a rendőrségen.
2012. okt. 18. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/44 anonim ***** válasza:
3-as vagyok,még egy kérdés:a barátod mit lép erre?Hogy a volt barátnője zaklat téged? Ez nekem elég furcsa?Megkérdezhetem hány évesek vagytok?
2012. okt. 18. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/44 A kérdező kommentje:

Röviden annyi az oka,hogy őt otthagyta a barátom,mert már nagyon rég nem szerette,mert állandóan veszekedtek (pl. a csaj nem engedte el a barátaival sehova,vagyis csak megpróbálta, stb.)És most megtudta,hogy összejött velem.

A lényeg,hogy ő hívogat, annyira azért nem vagyok hülye.:)

1. Igen,már egyszer sajnos felvettem.:)

2. Pl.olyanokat írogat,hogy ők még együtt vannak,meg hogy a párom őt szereti stb. Ha ez igaz lenne,miért jött volna el tőle? Tipikus elkeseredett ex,aki nem tudja magát túltenni,és ezért gyerekes dolgokkal és zsarolással próbálja a barátomat visszacsábítani.

3. Onnan is tudom,hogy nem igaz,hogy a párom már az én fülem hallatára is megmondta neki,hogy szálljon le rólunk.


De hát vannak ilyen elmebetegek. Nem jelentem fel egyelőre,mert tudom hogy kiröhögnének.

2012. okt. 18. 16:06
 7/44 A kérdező kommentje:

10.33as válaszoló: Nem tudtam vele,akkor sem normálisan beszélni,mert teljesen be van kattanva. Miért hinnék neki?

A párom folyamatosan érezteti,hogy szeret engem,és 1 év alatt,mióta együtt vagyunk,egyszer sem adott rá okot,hogy ne bízzak meg benne.

Csak most kezdett el zaklatni a csaj,gondolom eddig azt hitte,hogy nem lesz tartós a kapcsolatunk,és visszamegy hozzá a barátom.

2012. okt. 18. 16:14
 8/44 anonim ***** válasza:
Na most itt valami nem kerek.1 éve vagy a pároddal,a csaj most tudta meg...akkor nem miattad hagyta el a csajt?Mert ha igen,akkor "érthető" a viselkedése...meg lehet,hogy a füled hallatára hajtotta el...de ha az az ex annyira állítja,hogy jóba vannak,ha legközelebb olyat ír,vagy mond,kérd meg,hogy bizonyítsa be...vagy szembesítsd őket.Párod,te meg az ex...ha valamelyik nem megy ebbe bele..meg is van a válasz,valószínű annak van vaj a füle mögött és az hazudik.
2012. okt. 18. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/44 anonim ***** válasza:
2012. okt. 18. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/44 A kérdező kommentje:

Nem miattam hagyta ott, már régóta rossz volt a kapcsolatuk,csak a párom próbálta megmenteni,de nem sikerült.

Szembesítésre nincs szükség. Tudom,hogy hazudik,rólam is már talált ki olyan képtelen dolgokat,hogy csak néztem egy nagyot,hogy hogy pattanhatnak ki ilyenek a fejéből.:D

2012. okt. 18. 16:31
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!