Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Olyan oldalt hol találok,...

Olyan oldalt hol találok, ahol olcsó kiadó lakások vannak és nem olyan ingatlaniroda adja ki őket, amiért fizetni kell?

Figyelt kérdés
Eddig akár milyen kiadó lakás felől érdeklődtem, amit találtam hirdetések, mindenhol azt mondták, hogy 6000 Ft-ot kell fizetnem egy hónapra. Van olyan ahol ez elkerülhető, mégis olcsók az albérletek?

2012. okt. 19. 10:21
 1/2 kiad-lak ***** válasza:

Egyet érdemes megjegyezni:

Ingatlaniroda ezért NEM kér pénzt.

Ezzel szemben csalók tucatjai szívatják a kedves érdeklődőket, jól lenyúlva őket. Ezt a fajta átverést ma kis hazánkban nem üldözik, ezért virágzik.

2012. okt. 21. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 andris1992 válasza:

Hello! Nem régiben én is próbálkoztam ezeknél, de inkább ne beszéljünk róla. Utána egy magán ingatlan közvetítőhöz mentem át. Nagyon korrekt és becsületes volt. Semmit nem kellett fizetnem a bérleti díjon és a kaución felül, pedig vagy 20 házhoz kivitt és gyakran zaklattam is őt. 2 héten belül meg lett a nekem tetsző ingatlan és már abban is lakom. Sőt mondta, hogy ha bármiben kell segít.

Ha szeretnéd megadom az elérhetőségét privátban.

2012. okt. 30. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!