Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Postai utánvét egyből a postára?

Postai utánvét egyből a postára?

Figyelt kérdés
Van arra lehetőség, hogyha az ember postai utánvéttel vásárol valamit, a csomagot ne hozzák ki a címére, hanem a postára mehessen érte? Esetleg ha a posta címe van megadva címzettként de az ő neve?

2012. okt. 20. 22:45
 1/3 anonim ***** válasza:
Igen van. LNK ("Levélszekrény Nélküli") szolgáltatásnak hívják és 10 Ft-tal drágább, így adasd fel és akkor csak értesítőt hagynak, hogy küldeményed érkezett és mikor/hol veheted át, nem viszik házhoz.
2012. okt. 21. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Első egy kicsit félretájékoztat. Az LNK annyit jelent hogy nem dobják be neked otthon a postaládádba, de kiviszik és ha van otthon valaki akkor még kézbesítik is. Amire te gondolsz az a "postán maradó" lesz...
2012. okt. 21. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Első vagyok. Igen igaza van a hozzászólónak, én írtam rosszul, közben utánanéztem én is. Az LNK-t kézbesítik ha van ott valaki, csak nem dobják be a ládába. Postán maradóra kell kérni.
2012. okt. 21. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!