Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Eltávolodtunk egymástól a...

Eltávolodtunk egymástól a legjobb barátnőmmel, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Én 13 éves vagyok, ő 14 most ugye itt van neki a továbbtanulás (én még csak 7.-es vagyok) és nagyon kevés időt töltünk együtt, de nekem nagyon hiányzik már 5 éve a legjobb barátnőm és eddig mindent megbeszéltünk. Most szükségem lenne rá...de ő elkezdett teljesen más társaságba keveredni.Mit tegyek hogy újra jóban legyünk?:(

2012. okt. 23. 20:10
 1/5 anonim válasza:
Na figyelj! Az, hogy új társaságba került, még nem azt jelenti, hogy téged elfelejtett. Ha tényleg a legjobb barátnőd akkor vissza fog menni hozzád, csak egy kis idő kell neki... most pillanatnyilag mint minden embert lekötik az új dolgok és az új emberek... Beszélj vele és mondd meg neki őszintén, hogy úgy érzed elhanyagol téged és hogy szerinted eltávolodtatok egymástól... ezen kívül szervezz olyan programokat amiket régebben is szívesen csináltatok együtt. Higgy nekem mind barátság mind szerelem terén eljön az az idő amikor meg kell nyomni azt a bizonyos újra indítás gombot és vissza menni az időben... gondolj arra, hogy hol voltatok igazán boldogok (pl.:ahol megismerkedtetek) és idézzétek fel a szép emlékeket egy közös programmal azon a helyen...
2012. okt. 27. 04:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Ez esetben most nem tudsz mit tenni, hagyd, had legyen másokkal is. Inkább kerüld a társaságát, előbb-utóbb úgyis észreveszi, ha meg nem akkor nem is tekintett a barátjának.
2012. okt. 29. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Próbáld neki elmagyarázni, hogy nagyon fontos számodra, ha viszont ez sem segít, akkor tényleg hagyd az egészet. Ha te is ugyanannyit számítasz neki, mint ő teneked, akkor érteni fogja. Ha nem, akkor sosem volt olyan jó a kapcsolatotok, mint ahogy te azt gondoltad.
2012. okt. 29. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
hihi az előző válaszolót imádooooom!!!! :D <3
2012. okt. 29. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
ugyan ez van most nálam is...
2012. dec. 16. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!