Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szerintetek facebookon fönn...

Nórii :) kérdése:

Szerintetek facebookon fönn vannak az igazi Big Time rush srácok? Ugyanis én hatalmas rajongójuk vagyok és jó lenne beszélgetni velük! Talán már az igazi Carlos megvan, de nem biztos, hogy ő az igazi.

Figyelt kérdés

2012. okt. 24. 17:00
 1/3 anonim válasza:
A fiúknak nincs facebookja, amik fent vannak azok közül mindegyik fake,nekik twiterük van,nem facebookoznak.Twitter címeik: Kendall: @HeffronDrive, Logan: @1LoganHenderson, Carlos: @TheCarlosPena, James: @jamesmaslow
2013. jan. 4. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

www.bigtimerushfansite.mlap.hu

;) Hajrá csajszii,nekem sikerült!

2013. jan. 12. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Szia. Igen fent vannak a face-en :) Onnan tudok, hogy ők az igazi srácok, hogy egy pipa van a nevük melett, amire, ha rámész "hitelesített adatlap" van odaírva. Nem akarlak elkeseríteni, de biztos, hogy nem tudod felvenni velük a kapcsolatot. De bejelölheted őket, egy próbát megér :)


Sok sikert :)

2015. okt. 30. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!