Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Faj a hatam, es mintha a...

Faj a hatam, es mintha a gerincem a nyakamon alul, nem lenne a helyen. Talan gerincferdules? Azt helyre lehet hozni? Vagy helyrejon magatol?

Figyelt kérdés

az este voltam tancon, es ma reggeltol faj.talan attol. elore is koxi a valaszokat



2008. máj. 21. 14:37
 1/5 anonim ***** válasza:
Lehet gerincferdülés. Nem jön helyre magától. Irány az ortopédia, mielőtt elsúlyosodik, és fűzőre elsz szükséged. Már peig az nagyn rossz dolog. :(
2008. máj. 21. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
lehet, hogy csak megeroltetted a hatad, de erdemes elmenni az ortopediara. Helyre lehet hozni, ha asszem 20 fokos a gorbules akkor gyogytornara kell jarni, ha 50 fok feletti akkor pedig fuzo kell.
2008. máj. 21. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
nekem csak 28 fokos, és mégis fűző kell... 50 fokos azért már elég durva... :S az első válaszoló.
2008. máj. 21. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
jaa igen, 50 foknal mar mutet kell. bocsi hulyeseget irtam.
2008. máj. 21. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Hát a házi dokim egyszer azt mondta, hogy nekem is van egy nagyon kicsi gerincferdülésem és kb fél éve, valami nagyon nehéz súlyokat emeltem...

nekem is ott fájt ahol neked napokig, aztán elmentem egy természetgyógyászhoz! kb 10 perc alatt helyrerakott, úgy ropogott minden egyes porcikám, hogy megijedtem :D de amúgy egyáltalán nem fájt, csak féltem kitöri a nyakamat :D

Utánna már nagyon jól éreztem magam :)

(6000 Ft volt, de megérte) :)

2008. máj. 21. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!