Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Miért félnek annyira a Slender...

Miért félnek annyira a Slendermantól?

Figyelt kérdés

úgyértem, neki nincs füle, szája, szeme, orra...

akkor h tudta meglátni, ha nincs szeme? vagy hallani merre futunk, ha nincs füle? megenni, ha nincs szája?? szóval értitek.

ennek egyébként mennyi a valóságalapja? azt tudom, hogy egy csávó találta ki, de valami legenda alapján? vagy csak úgy?

köszönöm a válaszokat!!!!



2012. okt. 27. 15:55
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Nos,igen ez egy igen érdekes kérdés és szerintem oly kevesen tudják a válasz....

1. te nem félnél ha egy emberi "forma" követne figyelne téged? egyfolytában....

2.attól hogy nincs szeme attól tud még érzékelni gondolom vagy a f@sz tudja...

3.Fülre nem tudok reagálni... lehet hogy más hol van neki hiszen csápok állnak ki a hátából elméletileg akkor a füle meg a szája is lehet másholl...

3.Konkrétan nem áll semi bizonyíték hogy meg ette áldozatait :D

4.létezéséről mindenki aszt állítja hogy egy csávó találta ki... én ebben konkrétan nem hiszek hisz egy csomó bizonyíték létezik..

2012. okt. 27. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
köszönöm! esetleg tudnál mutatni bizonyitékokat? csak kivánvcsiságból :)
2012. okt. 27. 16:33
 3/8 anonim ***** válasza:
2012. okt. 27. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

hát igen, ez is olyan dolog, hogy aki akarja elhiszi, aki nem az nem. nem tudom mit higgyek, egyik fél ezt mondja, másik azt. persze könnyeb azt mondani, hogy kitaláció (én is inkább ezt mondom), de amíg nem tudom bizonyitani, nem jelentem ki, hogy igen igaz.

de mégis, amig nem áll velem szemtől szemben, addig úgy vagyok vele, h hiszem ha látom :)

2012. okt. 27. 16:43
 5/8 chrishu ***** válasza:

Ha létezne szerintem mindenki megilyedne tőle

Attól, hogy nincs fülkagylója még hallhat

Amúgy semmi valóságalapja nincs, egy horrorpályázatra írták 2009 környékén.

Azelőtti észlelést nem lehet róla találni

2012. okt. 28. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 P.A.P. ***** válasza:
76%
Slendermant civilben Simonnak hívják,ő az arc nélküli manus.
2012. nov. 6. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Kedves "korábbi észlelés nem található" akkor az egyiptomi hieroglifákat mivel teccik megmagyarázni?
2012. nov. 13. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

Amióta ezeket a képeket csináltam, azóta nemhogy félek, de szó szerint fosok kimenni sötétedés után sokszor.


A képek eredetiek, nincs manipuláció!


http://www.youtube.com/watch?v=lnJXoL_wRkE

2012. nov. 26. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!