Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Barátom váltig állítja hogy...

Barátom váltig állítja hogy nincs olyan horrorfilm ami megijesztené. Mondanátok olyan igazán ijesztő filmeket hogy megmutassam neki hogy nincs igaza? : )

Figyelt kérdés
Nem a kaszabolós véres filmekre gondolok,inkább valóban a szemtakarós kanapéfogós filmek után érdeklődnék ha van olyan egyáltalán..:) Nagy horrorfilmesek vagyunk,de unom már hogy ő vigyorogva ül én meg ugrálok a hirtelen jeleneteknél..Szeretnék megnézetni vele egy olyan filmet amin mind2-en összef*ssuk magunkat...Előre is köszönöm :)

2012. okt. 28. 11:03
 1/10 anonim ***** válasza:

Rec2-ben van egy olyan jelenet,hogy altatnak hosszan aztán derült égből tele lesz a gatyád.

Azért maradt meg mert egyik haverom mindenkivel megnézette:)

Tehát Rec 2

2012. okt. 28. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm válaszod,sajnos a Rec filmeket is gagyinak tartja...:/ :)
2012. okt. 28. 11:22
 3/10 anonim ***** válasza:
Negyedik Típusú Találkozásokat ajánlom, ha hisz valamennyire az ufókban. :DD
2012. okt. 28. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:
Paranormal Activity-t nézettél már vele? Mert ha még nem, akkor bedobhadsz egy olyan trükköt is, hogy az egyik ilyesztő jelenetnél leszakad a polc. (meg lehet oldani damillal és találékonysággal)
2012. okt. 28. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Ismerjük a Negyedik típusú találkozásokat,és a Paranormal Activity-t is..De ez a damilos trükk tetszik,egyszer kipróbálom köszi az ötletet :))
2012. okt. 28. 20:20
 6/10 GamingPop válasza:
Szerintem érdemes Slendermant vagy Paranormal Activity ( csak az elsőt a többi szat sem ér) vagy Silent Hill, Rec2 és még sorolhatnám. Érdemes keresgélni kutakodno minél jobb filmek után. (Én már egyszer elintéztem nővérem lakásában egy kis szivatást a polcal, érdemes!)
2012. okt. 29. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
Strangers ettol nem fog felni de amikor otthon lesz egyedul vagy csak este telerakja a gatyeszt
2012. nov. 17. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 Petrás Évi válasza:
motel 1 2 3
2013. márc. 30. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
The Thing (1982)
2013. júl. 11. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Hú,hát ti aztán jól feladtátok a leckét.Nem könnyű feladat.Szerintem a szellemes filmek zöme felejtős.Ami meg volna azt tuti,hogy láttátok.Én amiken leizzadok azok más kategóriák.Íme egy két link.Mindet láttam természetesen,és garantált köröm és ököl rágás.A teljesség igénye nélkül: 1 Ils(Ők) [link] 2,Hívatlanok http://www.youtube.com/watch?v=gqRb0Sl9TZw 3,L’interieur (Inside) [link]
2013. júl. 12. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!