Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mennyiért lehet egy textil...

Mennyiért lehet egy textil varrógépet, átalakítani bőrvarrógéppé?

Figyelt kérdés

Vagy egyáltalán hol lehetne bőrvarrógépet beszerezni amely jobb vagy bal karos?

Szeretnék kb 100 000 Ft alatt bőrvarrógépet szerezni,de nem nagyon találok,ami meg jó lenne,szállítással együtt többe kerülne mint 100 000Ft.



#Magyarország #asztalos #karos #bőrvarrógép #bőr varrógép #Pest megye heves megye
2012. okt. 29. 20:13
 1/1 anonim válasza:
Üdvözletem! Mindenesetre közlöm, hogy nem vagyok szakmabeli. Nagyapám cipész volt, apósom meg szabó. Mindkettőnek lábbal hajtós Singer gépe volt, nagyapámé állítólag bőrvarrógép volt. Én laikus szemmel különbséget nem láttam kettejük gépe közt. Szerintem megfelelő tűvel ha az a bőr nem különösen vastag, egy sima gép is elboldogul. Nem árt, ha az a gép erős, és talán magasabbra emelhető a talpa. Megjegyzem, például műbőrt a sima gép is könnyebben varr, mint némely textilt. Lovakhoz való nyerget viszont közelről nem láttam, ahhoz biztos valami spéci gép kell szerintem, de azokhoz nem értek. Jó lenne legalább tudni, milyen munkához kellene a bőrvarrógép. Szerintem nézd meg közelről mindkét fajta gépet, lehetőleg többféle típust, mielőtt valamibe vakon beleugrasz, ha már láttál többfélét közelről, magad is rájössz, melyiket mire lehet használni. Esetleg a használt gépek közt találni valahol olcsóbbat.
2014. febr. 18. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!