Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Van itt olyan aki don pepe...

Van itt olyan aki don pepe pizza futár?

Figyelt kérdés

Az lenne a kérdésem,ha valami miatt (pl. nyers volt a feltét)szólok és azt mondja a diszpécser,hogy küld újat(de egyébként tényleg nem emiatt hívtam)akkor nagyon beleköpnek abba a pizzába?

Természetesen nem a futár tehet róla,ezért adok neki is párszáz forintot,de akkor is.



2012. okt. 30. 20:59
 1/8 anonim ***** válasza:
0%

altalaban belekopunk. de nem csak a panaszra kikuldott pizzakba, hanem ugy altalaban akarmelyikbe amelyikbe eppen kedvunk tartja.


Gyorsetteremben is gusztustalankodtunk.

2012. okt. 30. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Hát köszi.
2012. okt. 30. 22:50
 3/8 anonim ***** válasza:
0%
nincs mit
2012. okt. 31. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
:DDDD
2012. nov. 1. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:

Én ha észre venném,hogy nyál van rajta azonnal visszaküldeném és kirugatnám azt a gyökeret,szerencsére nem volt még rá példa ill.én nem tudok róla.

Volt rá példa ,hogy vártam 1 órát a pizzára kihozta a futár ,tök hideg volt és még köszönni se bírt.Be is panaszoltam...


Akkor volt olyan,hogy összekevert 2 pizzát és a gombás szart akarta rám sózni, mondom ingyen oké de nem fizetek érte, ez hülye meg inkább visszavitte így meg jól lebaszták és küldtek egy újat.Szerintem így is ki kell fizetnie de úgy legalább nem baszták volna le,ostoba...


Másik mikor elkezd nyavajogni h ne utalvánnyal fizessek mert megkell tankolnia a kocsit, na és ehhez nekem mi közöm...

És ezek egy don pepe szintü cégnél...

2012. dec. 25. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Lacus88 válasza:

Én a debreceni Don Pepébe dolgoztam és egyszer sem köptünk bele. Ha ki akarsz szúrni a vevővel akkor legfeljebb nem sietsz a kiszállítással. Egyébként nincs értelme mert kiba..

nak érte, JOGOSAN!

2014. júl. 28. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

mi folyamatosan kopkodtuk a pizzakat. nem tom nalatok ez mer nem volt divat. sot egyszer meg a wc re is bevittuk a nyers tesztat pisiles kozbe.


joetvagyat.

2014. júl. 29. 03:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Pedig nem divat ilyet csinálni, még a mekiben sem (mindkét helyen megfordultam) - bár vannak ettől függetlenül érdekes dolog, de immunerősítőnek tudjuk be inkább. :-)


Kajajegyből pedig nem tankolhat, mert ezt a cég végzi, a futárnak ez nem oszt nem szoroz. Mehet saját autóval, akkor viszont tényleg egyéni problémája ami a vásárlóra nem vonatkozik...

2016. máj. 31. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!