Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Miért kötődnek a rockerek...

Miért kötődnek a rockerek ahhoz, hogy csak ők hordhatnak szimatszatyrot? (Mert pl. láttam már olyat, hogy egy rocker elkezdett hisztizni, amikor meglátott egy másik szimatszatyros nem rockert. Miért van ez? )

Figyelt kérdés
2012. okt. 31. 17:33
 1/4 A kérdező kommentje:
Szóljatok, ha nem értitek, akkor megpróbálom érthetőbben leírni a kérdést:)
2012. okt. 31. 20:19
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Én értem. Ez tipikusan az az eset, amikor valaki a "rockerségével" szeretne kitűnni a tömegből, de egyébként, nem feltétlenül hallgat rock zenét, csak úgy gondolja, hogy a rockerek menők, és ő is az akar lenni. De ha már rajta kívül másnak is van olyan, és nem rocker, akkor már nem is olyan különleges a dolog, mert nem tudhatják az emberek ha ránéznek, hogy na igen.. ő egy rocker. (Ja és még annyi, hogy ő azt hiszi, hogy mindenki úgy vélekedik a rockerekről, mint ő.)


Remélem valamennyire érthető voltam. :D

2012. nov. 1. 02:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Megértettem, és köszönöm szépen a válaszodat! :)
2012. nov. 1. 09:27
 4/4 anonim ***** válasza:
1. egy rocker nem kezd el hisztizni ha olyan cuccot lát máson amilyen rajta is van 2. egy rocker szarik a divatmajmokra, és 3. és ez lehet hogy csak rám igaz de úgy gondolom mindenki azt csinál amit akar...nem azért hordok ln se szimatszatyrot mert húdenagy rocker leszek tőle, sőt nem is hordom gyakran, csak egyszerűen tetszik valahogy. ja meg strapabíró :D de én soha nem akadnék fenn ilyenen amit leírtál.
2012. dec. 21. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!