Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Melyik az a munka ahová elég...

Melyik az a munka ahová elég az alap vakírás ismeret!?

Figyelt kérdés
tehát ahhová nem kell MS Office.

#munka kellene adminisztratív
2012. okt. 31. 17:55
 1/3 anonim ***** válasza:
Takarító. Alap vakírással semmit sem tudsz ma kezdeni, ez 30 éve volt menő amikor még nem volt minden irodában számítógép.
2012. okt. 31. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köcce:) a válaszodat :-P
2012. okt. 31. 22:46
 3/3 nobile86 válasza:

Kedves Kérdező,


Tudom baromi régi a kérdés, de azért...

Nem tudom hogy állsz most munkával.

Én látás sérült vagyok, és kérdésedre reagálva, az hogy vki tud Brailleben írni és olvasni az annyi, minthogy vki megtanulta a síkírásos abct, tehát olyan mintha azt kérdezné vki: Melyik az a munka ahová elég az abc ismerete?

Amikor a Vakok Általános Iskolájába jártam, a könyveink nagyrészében, az elején kiírták Brailleben, hogy ki ellenőrizte a nyomtatott szöveget. Ehhez, ha az ilyen odaadjuk vkinek és ő elolvassa és visszajelez hogy jó-e ellenőrzési technika még működik, akkor elengedhetetlen a Braille, de nem elég, mert feltehetően igen nagy írástechnikai, stilisztikai és nyelvtani ismeretek is kellenek hozzá az írásjelek stb. helyességének ellenőrzése miatt. Ha ezen a vonalon maradnál javaslom az ált sulit , vagy a vakok szövetsége, vagy a helyi egyesület Braille-könyvtárát, ahová lehet hogy keresnek lektort, nem tudom.

Egy alap számteches tanfolyamot végezz el ha tudsz legalább, ha gondolod szívesen küldök linkeket akár demo vagy teljesen elérhető képernyőolvasó programokhoz, vagy ha van más végzettséged, érdemes azzal próbálkozni, mert a Braillet eléggé kitúrja az elektronika

2017. febr. 3. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!