Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Alfa 156 az a problémám, hogy...

Alfa 156 az a problémám, hogy reggel elindulok dolgozni negyed tankkal, és mikor beindítom újra tele lesz a tank, majd egész nap ingadozik mikor beindítom. Mi lehet a probléma?

Figyelt kérdés
2012. nov. 2. 18:50
 1/3 anonim válasza:

Nekem ugyanez a problémám van.Az enyém benzines gondolom a tiéd is.

Az üzemanyag szivattyúba van beépitve az üzemanyagszintmérő,ami idővel megkopik és rosszul kezd mutatni(olyan potenciométer féleség).Sajnos nem lehet venni külön,csak egybe a szivattyúval(tudtommal).Ezért bontott alfából érdemes szerezni és átcserélni.Én is megakarom csinálni csak már megszoktam és nincs kedvem rá,de valamikor rászánom magam.

2012. nov. 8. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Rossz helyen van a kérdésed. Közlekedés » Autók, motorok
2012. nov. 8. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Még új vagyok itt, de köszönöm. Én is elvagyok vele igy, csak félek egyszer el ne számoljam magam.De diesel.
2012. nov. 8. 20:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!