Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Inkább "vita" oldal, mit...

Inkább "vita" oldal, mit kérdések és válaszok?

Figyelt kérdés
Ezt az oldalra értem!Többször találkozom ezzel,a "problémával" ezen az oldalon!Ha valaki fel tesz egy kérdést és nem ért egyet a válaszoló vele,akkor az már hülye,meg minek ír,meg ilyenek!Vagy,ha egy válaszadó nem ért egyet a másikkal az is le van hurrogva!Miért kell ez? Nem vagyunk egyformák nem kell egyet érteni!szerintetek is már inkább "vita" oldal lett ez az oldal?

2012. nov. 4. 12:56
 1/3 anonim ***** válasza:
szerintem is kellene egy vitaoldal. egyébként azért vitatkoznak mert tudják levezetni a fáradt gőzt, csak így, esetleg szimplán csökönyösök
2012. nov. 4. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Lehetséges!:) Csak azt nem értem,ha nem értek egyet a pl a kérdező álláspontjával,akkor miért kell rögtön lehurrogni?Normálisan válaszolok csak nem értek egyet vele és akkor már én vagyok a hülye meg minden!
2012. nov. 4. 13:30
 3/3 anonim ***** válasza:

Ez tényleg szörnyű. Például egyik ismerősömnek a kutyájának 2 alomnyi kiskutyája született, és a 2. alom szülésébe belehalt. Nem kell belefolyni a részletekbe. A lány kiírta ide, hogy mitől halhatott meg, erre azt kapta már, hogy tenyésztő, meg hogy ki kéne irtani az olyan emebereket mint ő, és hasonló aranyos kommentek. Kérdezett valamit... miért nincs normális válasz??

Valóban idegesítő, és sajnálatos, hogy erre a kérdésedre ilyen kevés reakció jött.

2016. jan. 5. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!