Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit adjak búcsúajándékba az...

Mit adjak búcsúajándékba az anyukámnak meg a tesómnak?

Figyelt kérdés
a tesóm meg az anyukám most menne' ki pénteken angliába lakni és nem tudom milyen búcsúajándékot adjak ami rám emlékezteti segitsetek légyszi! :)

2012. nov. 4. 21:12
 1/8 anonim ***** válasza:
Fényképet!De amúgy mi azt honnan tudjuk mi emlékezteti rád őket?
2012. nov. 4. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
az van neki rólam és nem feltétlen arra gondoltam h rám hanem.ha belegondolsz h pl: oda adja a saját gyűrűjét az ő rá fog emlékeztetni
2012. nov. 4. 22:07
 3/8 anonim ***** válasza:
DE kicsi csillag épp ez a lényeg!Mi nem tudjuk mid van?! Mi az,ami a tied,vagy ami sokat jelent neked és biztos rád emlékeztetné!Ezt te tudhatod nem mi!
2012. nov. 4. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
épp erről van szóóó!! ha te belegondolsz h te mit adnál másnak vágoood???
2012. nov. 5. 10:33
 5/8 anonim ***** válasza:
Na látod ez az én tudnám,mit adjak!Pl: odaadnám a nyakláncomat,amit szinte soha nem veszek le!De azt nekünk,honnan kellene tudni,neked milyen dolgaid vannak? Fogd már fel!
2012. nov. 5. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
én értem te is fogd már fel am mdg nem szeretem nagyon ékszereket ezért nagyon nem is hordok olyasmit, am mdg házilag lehet csinálni h pl rá nyomtatom egy párnára, pólóra a képet? v rávasalni?
2012. nov. 5. 18:54
 7/8 anonim ***** válasza:
Na látod!Ezt kellet volna már a legelején!"én nem hordok ékszert,van már rólam fényképük stb." mellesleg nem hiszem,hogy házilag lehet!Vidd be valamelyik plázába ott általában,mindig van egy ilyen üzlet,ami ezekkel foglalkozik!
2012. nov. 6. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
köszi :) de már a barátnő'el ki találtunk valami mást. Nyomtatni fogunk képeket mdg veszek egy dobozt és azt kidekoráljuk :)
2012. nov. 6. 15:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!