Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mitől nem tudok aludni éjjel?

Mitől nem tudok aludni éjjel?

Figyelt kérdés
Este van hogy több oráig nem birok elaludni pedig rendesen lefekszem és nem iszok kólát se szóval fogalmam sincs miért és emiatt reggel nagyon fáradt vagyok!Mit tanácsoltok mit tegyek?

#alvás #álmosság #pihenés #lefekvés #ébredés #hajnal #este #éjjel #éjaszaka #megfelelő pihenési idő
2012. nov. 5. 06:53
 1/2 anonim válasza:
Nekem is hasonló problémám van. Megpróbáltam számolni, hátha elalszom, mert sokaknak már bevált. Igaz hogy Tegnap próbáltam először, és meguntam 300-nál, de ma is van nap, eldől hogy hasznos-e. Mindenesetre ajánlom, mert tényleg annyira unalmas, hogy könnyen el lehet aludni közben.
2012. nov. 5. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
lehet ,hogy attol nem tudsz elaludni mert gondolkozol mert ha valaki tulsokat gondolkozik akkor az lekoti a figyelmet es a stressz is ugyan igy van ha izgulsz/stresselsz akkor nem fogsz egy hamar elaludni es amugy en is a szamolos modszzert ajanlom nekem altalaba bevalik.
2012. nov. 10. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!