Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Vásárolni szerettem volna az...

Vásárolni szerettem volna az egyik internetes licitálóson, el is utaltam 10000. -ft-ot, de a cipőt nem kaptam meg. Az eladó törölte a profilját, mailre, telefonra nem válaszol. Van értelme feljelentést tenni? Mennyi ennek az átfutási ideje?

Figyelt kérdés
2012. nov. 7. 12:52
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Persze jelentsd fel, mert így másokat is megóvsz. A pénzedet kb. felejtsd el. Vezérlejen a jószándékú "bosszú", hogy másokat ne tudjon átverni. Az üzemeltetővel vedd fel a kapcsolatot, hogy figyelmeztesse azokat akik nála vásároltak. Íyg csoportosan feljelentést tudtok tenni.
2012. nov. 7. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
mivel tudod a bankszámlaszámát és a levelezéseid megvannak így fel tudod jelenteni és meg is találják
2012. nov. 7. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
köszönöm a gyors válaszokat!
2012. nov. 8. 06:27
 4/6 anonim ***** válasza:
Lett valami az üggyel?
2013. okt. 2. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ha szerencséd van, akkor megtérül a károd néhány év után. Ha téged átvágott, akkor valószínűleg még sokakat. Én is részese vagyok egy ilyen pernek. Holott engem át sem vert. de másokat igen, kb ilyen összegekkel (10.000Ft) Kb 1 millát gyűjtött össze. 1 év börtön, igaz felfüggesztve, valamint a kár megtérítése, most veszik el a házát. Nem igazán éri meg a szélhámosság.
2015. febr. 14. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
egy év alatt nem találták meg a csalót anyíregyházi bankszámklaszáma alapján és többet is feljelentették. (olx-ben hirdetett telefonokat) és jön a levél, hogy befejezték a nyomozást. hát ilyen kalap szar a rendőrség, nyomozók.
2016. febr. 24. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!