Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Van egy lány a Suliban aki...

Van egy lány a Suliban aki nagyon beképzelt és pár fiukba beleköt. Pl belém is. Ez ellen mit tudjak csinálni hisz egy lányt nem üthetek meg. És hogyha jelentem az igazgatoságon akkor még annál jobban fojtatná. Szerintetek mit tehetek?

Figyelt kérdés
2012. nov. 7. 20:12
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Igy van,nem ütheted meg.Fejeld meg inkább.
2012. nov. 7. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
:)) ebböl nem értettem semmit. Amugy ezt hiába mondom neki hogy egy ku_va mert az is és akkor ténleg jobban fojtatja. De én is kel tanácsot kérjek mert magamtol nem tudhatok mindenre választ. És nem türhetem el csak ugy hogy odasétál és nem csinállok semmit neki, ö meg nekifog ütni és köpdösödni.
2012. nov. 7. 20:48
 3/12 anonim ***** válasza:

Lehet egy kérdésem? Cigány?


Ha nem, akkor a szüleivel beszélj, ezt komolyan mondom. Ha az, akkor "kuss a neved" és éld túl.

2012. nov. 7. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Nem cigány. És nem ismerem a szüleit :(
2012. nov. 7. 20:55
 5/12 anonim ***** válasza:

Az a baj, ha a tanárnak szólsz akkor csak tetézed a problémát, ki kell hagyni a lépcsőfokokat. De ha nem vágesz kik a szülők, az nem jó.

Hány kg vagy? És ő? Verekedtél már? Korod?

2012. nov. 7. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
48-49 körül és ö 3-4 kg-al kevesebb. Igen verekedtem már. De lány-t nem üthetek meg. És 16 vagyok.
2012. nov. 7. 21:04
 7/12 anonim ***** válasza:
36%

Az már középiskola.


Na figyelj, pont ma írt ki haverom valamit facebookra, olvasd el, mérlegelj.


"A nemek között sajnos nincs egyenlőség gyakorlatban, csak papíron. Ám hogy is lehetne, ha már az óvódában azt nevelik bele a kisfiúkba, hogy engedd előre a leányokat, viselkedj velük udvariasan, mindent megtehetnek büntetlenül, csak mert ők más nemiséghez tartoznak. Ezzel nem lenne probléma, ha fordítva is meglenne adva a tisztelet a férfi nemnek kiskortól kezdve. Aztán felnőnek a kisleányok... csak az a baj, hogy kamaszkorban sokkal fejlettebbek fizikailag, átmenetileg erősebbek, teljes, korlátlan egyeduralmat kapnak a rejájuk ruházott felsőbbrendű jogi státusszal. Persze, hogy nem fogják megérteni az ok-okozatot, csupán az van beprogramozva a fejükbe, hogy mert ők nők, ezért előjogok illetik meg őket. Ne szólj vissza neki ugyan olyan primitíven, ahogy ő, mert nő. Ne üss vissza, mert nő. Csak neked szabad udvarolni, mert te férfi vagy s ő nő. Kedveskedj mindig minden nővel, mert ez jár nekik. Hol az egyenlőség? Véget kellene vetni az ilyen dogmáknak s a nemi sztereotípiáknak. Az embert a tettei alapján ítélik meg. Mert ennyi erővel odamegyek egy kigyúrt hegyomláshoz, orrba vágom s követelem, hogy ne üssön vissza, mert gyengébb vagyok. Húúú előre látom, ahogy a sok nő, de inkább a tizenéves "nők" mennyire habzó szájjal nekem esnek e kiírás miatt, hogy ez mennyire nem igaz, meg férfiuralom van, meg el vannak nyomva a nők. Biztos van sok túlkapás a férfi terén is, ám észre kellene venni, hogy egy olyan ügyet tettem szóvá, ami teljesen reális, valóságalapja megcáfolhatatlan - bár úgy is meg próbálják majd a harcos feministák."

2012. nov. 7. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
hát ez eléggé igaz. De ezt ő leröhögné.
2012. nov. 7. 21:23
 9/12 anonim ***** válasza:
54%
Nem azt mondtam szavald el neki. :D
2012. nov. 7. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Szerintem nyugodtan pofozd fel.Nehogymár egy nő megüthet egy férfit ,a férfi meg nem üthet vissza.
2012. nov. 9. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!