Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Igaza van az egyik legjobb...

Igaza van az egyik legjobb barátnőmnek?

Figyelt kérdés
Valakinek leírhatnám privátban? (Kérlek ne töröljétek, volt már ilyen kérdés!)
2012. nov. 10. 10:07
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
Nekem leírhatod. :)
2012. nov. 10. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim válasza:
ide is jöhet:)
2012. nov. 10. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
Jöhet,ugyanakkor mivel ez egy névtelen oldal és a kérdésed úgyis kiírtad, szerintem itt is leírhatod a sztorit, valószínűleg több választ kapnál rá!
2012. nov. 10. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:

Rendben, akkor leírom, amit az első válaszolónak írtam üzenetben.

Szóval...

Az egyik legjobb barátnőm folyton mondogatta, hogy én is kipróbálhatnám a füves cigit. Amikor mondtam, hogy én nem akarom, akkor mindig mondta, hogy nagyon sajnálja.


Ma lenne rá alkalmam, hogy kipróbáljam. Viszont visszamondtam. Haragszik rám, mert így 2500 Ft-tal nekik többet kell fizetni, és úgy érzi, kitoltam velük.


Én nem akarom kipróbálni és nem is mondtam, hogy fogom. Azt mondtam, hogy elmegyek arra a helyre.


Most mit tegyek? Miért nem érti meg, hogy én nem akarom csinálni? Barát ő igazából? Ráadásul ő is ma írta, hogy ez ennyibe fog kerülni...

2012. nov. 10. 10:13
 5/19 anonim válasza:
Szerintem nincs igaza..
2012. nov. 10. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
az ilyen nem barat. Alapbol is vett volna fuvet, mostmeg radfogja, hogy miattad kell neki tobbet fizetnie. Nem muszaj csinalnod semmit, szabad ember vagy....
2012. nov. 10. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:

Jól tetted. Csak azért, mert a barinőd szeretné, de drogozz. Őszintén szólva én meg is szakítanám egy ilyen emberrel a kapcsolatot, normális embernek nincs szüksége drogos barátokra, pláne olyanokra, akik foggal-körömmel rá akarják szoktatni azt is, aki nem akarja.

Nem mellesleg én úgy vettem le, hogy tizenéves formák lehettek. Szólj az anyjának, hogy a lánykája drogozik. Nem mellesleg arra is kíváncsi lennék, honnan szerez rá ezreket.

2012. nov. 10. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 intrepid ***** válasza:
Miért akar ennyire rászoktatni? Talán haszna van belőle? Netán dealer? Magyarázd el neki, hogy te jól megvagy a fű nélkül, és szeretnéd, ha ez így is maradna. Ha megérti akkor jó, ha nem, akkor el lehet gondolkodni azon, hogy szükséged van - e ilyen barátnőre.
2012. nov. 10. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:

Nagyon-nagyon jól állnak anyagilag...


Tudom, hogy a drogozás alapján jól döntöttem, de abban sincs igaza, hogy ma mondtam vissza? Mert azt tényleg mondtam, hogy elmegyek oda, ahol lesz a "buli", de nem mondtam, hogy én is fogok szívni. Nem akarok ennyit költeni rá és nem is akarom tönkretenni magam. Nem mondom, hogy soha nem fogom kipróbálni, de nem érzem rá készen magam és egyelőre nem is érdekel.


A baj az, hogy ezenkívül nagyon szeretem őt... nem tudom, hogy nyissam fel a szemét, hogy nincs igaza.

2012. nov. 10. 10:20
 10/19 A kérdező kommentje:
Azt mondja, azért szeretné, ha én is kipróbálnám, mert ha együtt lenne a társaság, és ők csinálnák, akkor egyedül érezném magam és az milyen rossz lenne...
2012. nov. 10. 10:21
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!