Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Honnan szerezhetnék barátokat?

Honnan szerezhetnék barátokat?

Figyelt kérdés
Tudom ez egy furcsa kérdés, de mégis nagyon szomoru vagyok a dolog miatt. Egy pesti középsuliba járok és vannak barátaim is az osztályon belül akik szeretnek meg minden, de csak ennyi. És ők se olyanok mint én, teljesen más a stílusok, a zenei ízlésük meg minden. Nem tudnátok segíteni, hogy hogyan tudnék megismerkedni olyan emberekkel akik tényleg közel állnak a világomhoz...?
2008. máj. 23. 18:36
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Pl szakkörök, vagy kérd meg őket, hogy hozzanak össze új arcokkal, akikről úgy gondolják, hogy szimpi lesz neked, vagy járj edzésre és ott ismizz. Ha látod h egyik haverod a suliban beszélget egy ismeretlennel akkor menj oda és próbálj bekapcsolódni a beszélgetésbe, hátha bejön.
2008. máj. 23. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nem biztos, hogy a hasolnó érdeklődésű emberek a barátaid lesznek! Pl nekem teljesen más a zenei érdekődésem és a stílusom, mint a legtöbb barátomnak, mégis nagyon jó társaságra leltem. (mondjuk abban hasonlitunk, hogy eléggé elvont emberek vagyunk, és mind egy egy szubkultúra részét képezzük, de a zenei stílusunk és öltözködésünk eléggé különbözik:) Próbálj meg szimpatikus emberekkel barátkozni, és ne csak külső alapján ítélj, mert nagyot csalódhatsz. A sors majd úgyis fog embereket sodorni melléd, de ezt megsürgetheted, hogy nyitott próbálsz maradni minden új dolog felé, vagy egy két emberen keresztül bekerülni egy kisebb-nagyobb társaságba (én mindig betömtem magam valahova:)
2008. máj. 25. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Régebben az volt a nagy problémám,hogy egyáltalán nem volt olyan barátom mint én.(Gondolok pl. zenére,egyérdeklődési körre)Én mindig is hiphop-ot,rap-et,reggae-t,ska-t hallgattam,teljesen más a stílusom,engem érdekelnek az extrém sporton és minden ami az underground kultúrához kapcsolódik,őket nem érdeklik ezek.

A legjobb barátnőm mára teljesen ilyen lett mint én,de az osztályban a többi barátom nagyon-nagyon különbözik.Most vagy 2.-os és egészen eddig nem találtam olyan embereket,akivel igazán jól érzem magam.Csaj vagyok,így a lányok között keresgéltem,aztán rájöttem hogy vannak majdnem ugyanilyen érdeklődésű srácok is,és velük érzem igazán jól magam.Velük járok koncertekre,stb.

=)

Észre is vettem,hogy kábé 2 éve írtad a kérdést.Azóta mi a dörgés?Szereztél barátokat?:)

Remélem igen.

2010. jún. 13. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

vagyok*

Egyébként annyit akartam írni,hogy engem éppen ezért érintett ez a dolog nagyon rosszul,mert én csak olyanokkalérzem jól magam,aki ugyanolyan mint én.Aki nem,azzal annyira nincs is témám.

2010. jún. 13. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!