Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Basszusgitározni szeretnék....

Basszusgitározni szeretnék. Akkor egy sima akusztikus gitáron kezdjek el tanulni?

Figyelt kérdés
2012. nov. 10. 21:02
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha basszer akarsz lenni akkor basszuson kezdj.
2012. nov. 11. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
így van...
2012. nov. 11. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Én azt javaslom, hogy "sima" akusztikus gitáron kezdj el játszani. Előnye, hogy megtanulsz pár dolgot, amit basszusgitáron nem feltétlen tanulnak meg az emberek. Én pl nem egyszer szembesültem azzal, hogy már nem túl kezdő basszusgitárosnak mondtam egy akkordot és nem tudta milyen hangokból áll. A gitáron többek között ezeket is hamarabb megtanulja az ember.
2012. nov. 12. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Felesleges akusztikuson kezdeni. Két külön hangszer...Elmélet meg más téma, ha mondasz egy C-t nem árt tudni hol a C, de hogy mi épül rá azt már tanítják, szóval nem leszel előrébb az akusztikussal.
2012. nov. 12. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Aki nem tudja, milyen akordokból áll valami, az nem 'nem túl kezdő'...
2012. nov. 12. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!