Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » A budapesti térfigyelő kamerák...

A budapesti térfigyelő kamerák felvételei visszanézhetőek-e, vagy csak hatósági engedéllyel? Ha én szeretnék megnézni egy előző napi utcai jelenetet azt hogy tudom megtenni? Egyáltalán nekem mint egyszerű állampolgárnak, van erre lehetőségem?

Figyelt kérdés
2012. nov. 10. 23:19
 1/2 anonim ***** válasza:
Egészen határozottan nincs.
2012. nov. 10. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nem is jól közelíted a kérdést. Ha nem munkaköri kötelességed a kamerák képét bámulni, akkor azt sem tudhatod, mi van a felvételen, ha egyáltalán készül. Nem engedélyt lehet rá szerezni, hanem egy esetleges bűnügyben felszólítanak, mint tanut, hogy ismerj fel valakit vagy valamit rajta. Esetleg bizonyítékként használják fel büntetőperben.
2012. nov. 11. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!