Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit jelent az az álom, hogy...

Mit jelent az az álom, hogy tudok a levegőben járni?

Figyelt kérdés

Annyira erős és életszerű álom, hogy csak most jöttem rá, hogy rendszeresen ezt álmodom. Úgy kezdődik, hogy nem hiszem el, hogy ismét sikerül, de azért megpróbálok "rálépni" a levegőre, és lépésenként szépen, sokáig haladok. Kicsit mintha úsznék. Persze közben mindig várom, hogy mikor esem le, de ilyen még nem volt.


Amúgy valójában enyhén depó vagyok, és zsákutcában érzem az életem.


Valakinek valami ötlet, hogy mit jelenthet?


2008. máj. 23. 20:51
 1/3 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy most hülyeséget mondok de szerintem a "szabadságot" jelenti mert a tested ki akar lépni a depresszió-ból vagy valami ilyensi.(bocs a hülye válaszért)
2008. máj. 23. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Menj be egy Alexandra-ba, és keresd meg Webster Asztrálutazás c. könyvét, csak kiváncsiságból, ok? Olvasgass bele, én gyanítok vmi ezzel kapcsolatos dolgot.
2008. máj. 23. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Oké, megveszem. Leírnád addig is 2 mondatban, mit gyanítasz? Nagyon érdekelne...


Köszi mindekttőtöknek a választ!

2008. máj. 24. 08:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!