Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Semmi nem motivál és a lustasá...

Semmi nem motivál és a lustaság egyre jobban eluralkodik rajtam. Elég béna vagyok mindenben ás barátnőt se sikerült még felszedni soha se pedig pár hét múlva 18 leszek. Unom már az életet hónapok óta. Mihez kezdjek?

Figyelt kérdés
(voltam már pszichológusnál is, de nem használt) A tanulásra se tudom magam rávenni sehogy se.

2012. nov. 11. 23:13
 1/9 anonim ***** válasza:
Mintha csak én írtam volna... :\
2012. nov. 11. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
Egy barátnő kell neked, de sürgősen :) akiért úgy érzed, érdemes reggelente felkelni :)
2012. nov. 11. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Vissza kéne hozni az egy év sorkatonai szolgálatot, mert ez szánalmas.

Először valami durvát akartam írni, de valószínűleg nem te tehetsz minderről.

Szüleid? Iskola?

Olyan nincs, hogy valakit semmi nem érdekel... csak az lehet, hogy még nem találtad meg azt, ami leköt.

Felelős vagy, ha másért nem, magadért mindenféleképpen, légy férfi b+ és kapj el egy csajt, ne az indokokat keresd!

2012. nov. 12. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Bazzeg szerinted nem próbálkozok elkapni egy csajt, am meg ne kímélj írd csak le amit gondolsz. Egyébként meg télleg nem köt le semmi ha hiszitek ha nem (az internetezésből nem lehet megélni).
2012. nov. 12. 14:17
 5/9 anonim válasza:
mintha csak én kérdeztem volna, és pont pár het mulva leszek 18 xD
2012. nov. 13. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
ezek a válaszok nem segítenek -.-
2012. nov. 13. 20:27
 7/9 anonim ***** válasza:
ez azèrt van mert nemvagy ràutalva az èletre, gondold el most a szüleid tartanak el gondolom , de ha mondjuk egyik percröl a màsikra az utcàra kerülnèl nem lenne semmid tuti hogy elkezdenèl dolgozni, gondolkodj el rajta hogy mi lesz ha magadat kell fenntartanod hogyan fogod , mi mòdon akarod ? ha ezen elgondolkodsz lehet hogy motivàlni fog.
2012. nov. 25. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Hát ha az utcára kerülnék valszeg rögvest kinyírnám magam mert kétlem h motiválna
2012. nov. 26. 20:24
 9/9 anonim ***** válasza:
hidd el nem tennèd meg, most csak igy gondolkodol de belekerülnèl màskèpp gondolkodnàl
2012. nov. 27. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!