Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogy férfiasodjak meg?

Hogy férfiasodjak meg?

Figyelt kérdés
15 éves srác vagyok. Az osztályomban, s az iskolában mindenki azt mondja lányos vagyok, meg hogy mindinen megsértődőök, pedig én nem érzem ezt magamon, tök áltlagos vagyok, mondjuk többen buzinak tartanak, de nem vagyok az szerencsére, mit csináljak, hogy férfiasabb legyek, kérlek segítsetek fontos! Szeretnék barátnőt, de így nem lehet, ha ennyire ez láttszik!
2008. máj. 24. 12:14
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Menj el rendszeresen edzésre, pl. konditerembe.

Ne hajszold magad, hanem dolgoztass ki ott magadnak egy korrekt edzésprogramot, és azt csináld.

A te korodban tuti a hatás!

2008. máj. 24. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
26%
véletlen nem dénesnek hívnak?
2008. máj. 24. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
nem! (:
2008. máj. 24. 15:04
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem cuki vagy, nekem így tetszel :)... Kár, hogy 21 vagyok... :(
2008. máj. 25. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
94%

Hú, melegszik a hejzet. :-))

Szerintem 15 évesen nem olyan gáz, később már igen.

A sportolást ajánlom én is, növeli az önbizalmat, és nem utolsó sorban lehetővé teszi, hogy aki beszól annak lebasszál egy hatalmasat. Sajnos a fiataloknál csak így lehet tiszteletet kivívni.

Én amikor állt. -ban új suliba kerültem, elhatároztam, hogy aki először kóstolgat azt leütöm. Így is lett és több kóstolgatás már nem is volt, ráadásul a srác akinek szétcsaptam a száját a legjobb haverom lett, évekig együtt lógtunk. :-)

Küzdősportot, konditermet célozz meg!

2008. máj. 28. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
2. válaszoló milyen vezetéknevű Dénesre gondoltál ?
2009. dec. 1. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
kolompár
2010. jan. 18. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
sztem is edzened kéne vmit pl.: kondizni lejárhatnál de inkább válasz küzdősportot mert a küzdősport tesz igazán férfiassá ha meg basztatnak még mindig akkor egy kis boxal ellehet mindent intézni szal én a boxot vagy a thaiboxot javasolnám
2010. júl. 25. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!