Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit tegyek hogy bátrab legyek,...

S.J kérdése:

Mit tegyek hogy bátrab legyek, orán nem merem kinyitani a számat, félenk vagyok . Mit lehet teni kemény akkarok leni a tőbbi osztaly társam a fiuk sokkal nagyobb hangemberk. Szinte bármibe bele tudnák szolni oran csak nincs merszem. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Észerű választ

#tévö legyek
2012. nov. 15. 20:22
 1/5 FakeSmile válasza:

Először tanulj meg írni.;)

Aztán,nézz utána a 'hangember' fogalom jelentésének!

2012. nov. 15. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Mit tegyél?hát nyisd ki a szád...mitől félsz? amúgy nagyon rossz a helyesírásod
2012. nov. 15. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Amugy fald be a magyar tanárod köpcős gombás faszát
2012. dec. 4. 19:17
 4/5 anonim ***** válasza:

Tehát tudnád élvezni az órát, jól és örömmel tudnál a tanárral együttműködni, csak nem mered kibontakoztatni ezt a készségedet, mert úgy érzed, hogy a többiek bosszút állnának óra után Rajtad irigységből, mivel őnekik nincs ilyen készségük, hogy figyelmesen tudják követni az órát.


Ez terror.


Vagy nem erről van szó, csak arról, hogy félénk vagy megszólalni, mert mit szól a tanár vagy a többiek?


Szerintem a tanárral beszélj külön valahogy a szünetben, lehet hogy az segít, lehet hogy az megnyugtató érzés lenne, biztatna, és utána lenne több bátorságod.

2013. jan. 3. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
A fizikát szerettem, meg a nyelveket, ezekről külön iskolán kívül is szívesen olvasgattam szabadidőmben csak úgy szórakozásból is, és egy idő múlva kialakult, hogy erről nyugodtan megszólalhattam az órán is, nem kötöttek bele. Azért, mert a könyvek bátorságot adtak.
2013. jan. 3. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!