Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Melyiket repülőmodellt válassz...

Melyiket repülőmodellt válasszam? Ami fém, de kicsi, csak 10 centi, vagy ami nagyobb,30 centi de műanyag?

Figyelt kérdés
Nem tudok dönteni:S Mert igaziból egy nagyobb lenne jó, de mindenképp fémből, mert egy műanyagom van és nagyon megsárgult, megcsúnyult.A kicsi fém az nagyon klasszul néz ki, de hát azt kitenni nem nagyon tudnám max kabalának.De ami fém és 30 centi kegyetlen drága, majdnem 150 ezer ft.Melyik legyen? mert 150 et azér nem áldoznék rá nem is tudnék.

2012. nov. 16. 12:29
 1/7 anonim ***** válasza:
Mennyit áldoznál rá? Én nyertem egy állítólag fém A380-ast, hogy mekkora azt nem tudom, mert nem volt raktáron, de mihelyst megjön, küldik is.
2012. nov. 16. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
hát még 50 ezret is, de hát annyiért még csak műanyagot kapnék:S Fém ami legalább 20 centi már 100 ezer körül van sajna:S
2012. nov. 17. 12:50
 3/7 anonim ***** válasza:
Hm, na utánaérdeklődöm, hogy mekkora és hogy fém-e. Lehet hogy eladom neked ha érdekel, és ha nekem nem tetszik annyira. :)
2012. nov. 17. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Sztem mindegy, mert azt írták műanyag és 1:250-es.
2012. nov. 17. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Aha, a 250 már jó az már nem pici.Még mindig nem sikerült dülőre jutnom, ez az átka ha lányként ilyen dolgai vannak az embernek:)
2012. nov. 18. 19:22
 6/7 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy? És hogyhogy ennyire kell neked? Sokat gyűjtöttél már?
2012. nov. 18. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
19 vagyok. Megőrülök a repülőkért:)Egyszerűen nagyon tetszenek,szeretek róluk tanulni,repülni is nagyon szeretek.Ez az egyik szenvedélyem mondhatni:)Néha szimulátorozom is.Modellem eddig még csak egy van, egy airbus a320 as,de ninél többet szeretnék mostanság.Kisebbet nagyobbat is.Most igazából Air France festésűt szeretnék.
2012. nov. 19. 10:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!