Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Gyakran előfordul velem hogy...

Gyakran előfordul velem hogy valamit elkezdek nézni, vagy csak semmi nélkül elfog egy furcsa érzés nemtudom pontosan leírni hogy mien ez az érzés és hogy mi történik. Leírná valaki hogy mi lehet ez az érzés, vagy már fordult elő valakivel hasonló?

Figyelt kérdés
Ojan mintha amit elkezdek nézni az kicsinek tűnik, de mégis amire gondolok az pedig valami nagy dologként történne meg, amit képtelen vagyok szavakban leírni.

2012. nov. 16. 23:08
 1/3 anonim válasza:
talan tudom mirol beszelsz gyerekoromba ereztem utoljara ezt de nincs ra szo vagy magyarazat
2012. nov. 17. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
nem latod a nagy dolgot csak erzed nem gondolat vagy targy hanem egy fura megfoghatatlan ür a fejedben ilyesmi??
2012. nov. 17. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
igen valami ojan mint ahogy írtad te is
2012. nov. 18. 18:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!