Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szeretnék elkészíteni egy...

Szeretnék elkészíteni egy dalt, digitálisan, számítógépen de elakadtam. Tudnátok segíteni?

Figyelt kérdés

Nem tudom hogy hogyan állapítsam meg, hogy milyen akkordokkal kísérjen a " zenekar " amikor belépik a vokál. A dalszöveg megvan, kottával együtt, a hangszerelés is itt duruzsol a fejembe és ahol nincs vokál ott nem lesz nehéz a gitárszólót megoldanom, csak a vokálos résszel vagyok megakadva. Stílusra és hangszerelésre a Michael Bublé - "Everything" c. számra hasonlít. Jó lenne valami ebook vagy zeneszakosok tankönyvének ezzel foglalkozó fejezete, szkennelve, de egyéb ötletekre is nyitott vagyok.


A Zenét FL Studio 10 ben készítem, van egy casio szintetizátorom, onnan használtam a stílusokat de csak a dobot hogy ne kelljen vele sokat bajlódjak, a legtöbb helyen átírtam a ritmikus gitárt és a basszusgitárt is.

Szeretem a hibátlan munkát ezért kérném szakértők hozzászólásait ötleteit. Két évet tanultam zongorázni, a kottával tisztába vagyok de nem zeneszakon vagyok, a zenét csak hobby szinten űzöm. Köszönöm előre is a hasznos hozzászólásokat tanácsokat.



2012. nov. 17. 02:23
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!